ReklamaSenoplast A1

SYS-PowerStation Festool – niezależność od dostaw prądu, gdziekolwiek pracujesz

SYS-PowerStation Festool – niezależność od dostaw prądu, gdziekolwiek pracujesz

Fot. Festool SYS-PowerStation

SYS-PowerStation to urządzenie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz szukać gniazdek i przeciągać setek metrów kabli. Możesz pracować, kiedy chcesz, gdzie chcesz i przy użyciu dowolnej maszyny zasilanej z sieci, mając pewność, że zrobisz to co zostało zaplanowane.

W przeciwieństwie do klasycznych źródeł energii jak gniazdka, rozdzielnice budowlane czy generatory, SYS-PowerStation nie hałasuje oraz nie wydziela spalin szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Dzięki temu może być bez problemu użytkowany również w pomieszczeniach. SYS-PowerStation zamienia każde urządzenie zasilane z sieci w urządzenie akumulatorowe sprawiając, że Twoje elektronarzędzia stają się jeszcze bardziej mobilne.

SYS-PowerStation Festool to 1500 Wh, o mocy 3 680 W i mocy szczytowej do 11 000 W - zapewniający stabilne napięcie 230 V, którym wykonasz np.:

• 560 poprzecznych cięć Ukośnicą przesuwną Kapex KS 60 z podłączonym odkurzaczem mobilnym;

• ok. 3.000 pojedynczych cięć poprzecznych za pomocą HK55 w litym, konstrukcyjnym drewnie świerkowym 40 x 98 mm;

• w razie potrzeby naładujesz ok. 20 akumulatorów 18V 5,2 Ah;

- Maszyny o dużym zapotrzebowaniu na energię, takie jak duża pilarka ciesielska, dzięki SYS-PowerStation mogą być niezawodnie użytkowane mobilnie - mówi Volker Kaupp, menedżer produktu. - Dodatkowym atutem jest stosunkowo niska waga, zaledwie 16 kilogramów co stanowi 50 do 70 procent wagi porównywalnych zasobników energii.

Uniwersalny i przenośny dostawca prądu

SYS-PowerStation jest nie tylko kompatybilny ze wszystkimi przewodowymi elektronarzędziami Festool, lecz może również zasilać wszystkie sieciowe elektronarzędzia innych producentów. Obsługuje je bez utraty mocy - tak jak normalne gniazdo 230V. Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi zazwyczaj 3 godziny. Inteligentny system zarządzania wybiera sposób ładowania w zależności od aktualnej temperatury ogniwa. Pozwala to na maksymalne skrócenie czasu ładowania i jednocześnie chroni żywotność akumulatora.

Obsługa SYS-PowerStation została zaprojektowana tak, aby była jak najprostsza i jak najbardziej przejrzysta. Mobilne gniazdko znajduje się z przodu praktycznej obudowy Systainera3, a jego głównym punktem jest ergonomiczny włącznik/ wyłącznik oraz przyłącze do wszystkich* narzędzi zasilanych z sieci. Aktualny stan naładowania można w każdej chwili odczytać ze wskaźnika LED. Wewnątrz Systainera znajduje się również dodatkowy przycisk, który zapobiega przypadkowemu włączeniu podczas transportu. SYS-PowerStation posiada nawet port USB C do szybkiego ładowania urządzeń przenośnych, takich jak tablety czy smartfony.

Zerowa emisja - pełna moc

CO2, tlenki azotu i drobny pył to zmora na placach budowy obciążająca zdrowie pracowników i środowisko. Źródła zanieczyszczeń to przede wszystkim maszyny napędzane silnikami spalinowymi, takie jak generatory Diesla. SYS PowerStation wnosi znaczący wkład w tworzenie bez emisyjnych placów budowy. 1500 watogodzin zapewnia wystarczającą ilość energii dla wszystkich narzędzi zasilanych z sieci. Ochrona środowiska i ochrona zdrowia, dzięki jednemu urządzeniu.

Pełne naładowanie - pełny serwis

SYS PowerStation, jak wszystkie elektronarzędzia Festool podlega pełnej ochronie serwisowej. Wystarczy, że narzędzie zostanie zarejestrowane do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu. Rejestracji można dokonać na stronie www.festool.pl/myfestool lub poprzez aplikację Festool Work.

Od momentu rozpoczęcia sprzedaży warunki gwarancji będą dostępne na stronie internetowej www.festool.pl

SYS-PowerStation będzie dostępny w sprzedaży od czerwca 2021 - więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/powerstation  

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

SYS-PowerStation Festool
SYS-PowerStation Festool
SYS-PowerStation Festool

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony