ReklamaHettich majówka
Systemy szlifujące Flex Trim

W firmie Dobre Maszyny oferujemy wysokiej klasy urządzenia i narzędzia, niezbędne w każdej stolarni i zakładzie, które znacząco ułatwiają obróbkę . Potrzebujecie dobrego sprzętu do szlifowania? Duńska firma Flex Trim nie zawiedzie Waszych oczekiwań!

Firma Flex Trim to prawdziwy ekspert w produkcji specjalnych głowic i materiałów szlifierskich, który w porozumieniu z klientami, stale unowocześnia swoje produkty. W naszej ofercie znajdziecie korpusy głowic Flex Trim z unikatowego systemu szlifującego, który można zastosować w niemal każdej maszynie. Wysokiej jakości szlifujące drewno oraz inne materiały głowice Flex Trim powstały z POM (to termoplastyczny polimer o dużej sztywności i wytrzymałości), który charakteryzuje duża stabilność wymiarowa. Dzięki temu materiałowi, głowice są niezwykle trwałe i niezawodne.

Opatentowane listki ścierne Flex Trim gwarantują wysoką jakość szlifowania, a system O-ring umożliwia szybką i łatwą ich wymianę. Dodatkowo możesz wygodnie i sprawnie wymienić listki - bez demontażu całej głowicy! Materiały szlifujące marki Flex Trim znajdują zastosowanie zwłaszcza podczas obróbki drewna, MDF-u w stanie surowym lub międzyoperacyjnym. 

Unikatowy system szlifujący Flex Trim możesz zainstalować na prawie każdej maszynie, a oryginalne, opatentowane głowice i materiały szlifujące Flex Trim, to gwarancja wysokiej jakości szlifowania. Dodatkowo, dzięki niezwykłej żywotności listków szlifujących, uzyskujemy nieosiągalną dla innych systemów szlifujących wydajność m2 wyszlifowanej powierzchni.

Zobacz, jak działa system Flex Trim:

Autoryzowanym przedstawicielem firmy Flex Trim w Polsce jest firma Dobre Maszyny z Centawy w województwie opolskim.

Dobre Maszyny S.C.
Ul. Jemielnicka 1a
47-134 CENTAWA
e-mail: biuro@dobre-maszyny.eu
www.dobre-maszyny.eu
Bogdan: +48 883 342 453
Marcin: +48 883 342 544

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony