Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Stabart fronty A1

Top Ten - w drodze na szczyt

Strefa biznesuAktualności 2 miesiące temu    11.03.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Top Ten Sp. z o.o.

Doświadczenie i świadomość rynku to cechy, które wyróżniają firmę Top Ten Sp. z o.o. Firma od 20 lat dostarcza klientom okucia meblowe, z roku na rok wprowadzając jeszcze lepsze i bardziej innowacyjne rozwiązania.

Top Ten zajmuje się produkcją, sprzedażą okuć i akcesoriów meblowych oraz ich konfekcjonowaniem. To właśnie rozwój tej ostatniej specjalizacji widoczny jest w firmie najbardziej. Przemyślane są wszystkie działania już od samego momentu planowania zakupów, przez optymalizację działań logistycznych, opracowanie produkcji gotowych kompletów, aż do ich realizacji u klienta.

Top Ten podbija rynek
W produkty Top Ten zaopatrują się nie tylko fabryki meblowe z Polski, ale i Niemiec, Szwecji oraz Rosji. To dzięki ciągłemu poszerzaniu asortymentu, wpisującego się w oczekiwania coraz większej liczby klientów oraz wysokim poziomie świadczonych usług.

Top Ten współpracuje ze wybitnymi specjalistami, którzy umożliwiają wprowadzanie do procesu produkcji nowych technologii. A te z kolei poprawiają jakość realizowanych projektów, co sprawia że stają się one jeszcze bardziej atrakcyjne dla obecnych, jak i przyszłych klientów.

Spojrzenie w przyszłość
Firma wciąż się rozwija i planuje nowe inwestycje, dzięki którym produkcja i proces pakowania odbywają się coraz sprawniej. Dotychczas do parku maszynowego dołączono kolejną linię produkcyjną, mającą pozytywny wpływ na jego wydajność.

Produkcję usprawnił dodatkowo zakup maszyny, która pozwala na wytwarzanie zarówno większej liczby tubek kleju, jak i większych opakowań. Wcześniejsze urządzenie mogło produkować jedynie tubki o pojemności 15 g - teraz może wytwarzać też te 30-gramowe. Zatem wydajność produkcji dwukrotnie się zwiększyła oraz poszerzyła asortyment firmy.

Ponadto, linię produkcyjną wzbogacono niedawno o nowe funkcje i możliwości. Planowany jest również zakup nowej maszyny, która jeszcze bardziej usprawni proces konfekcjonowania niewielkich elementów. Wpłynie to z kolei na skrócenie czasu kompletacji drobnych worków.

W ostatnich latach Top Ten skupiło się na zwiększeniu możliwości produkcyjnych i poszerzaniu asortymentu. Wszystkie zmiany wprowadzane są z myślą o rosnących potrzebach rynku, które firma stara się w jak największym stopniu zaspokajać. Zaplanowane inwestycje z pewnością umożliwią jeszcze sprawniejsze funkcjonowanie firmy, a tym samym zapowiadają kolejne sukcesy.

Top Ten Sp. z o.o.
ul. Augustowska 20
10-683 Olsztyn
Telefon: 89 535 75 01
E-mail: biuro@top-ten.com.pl
www.top-ten.com.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft