ReklamaLinak baner A1 showroom
Toptextil z ambasadorem marki

Dr Marek Borowiński, specjalista psychologii koloru i visual merchandisingu, znany Shop Doctor, został oficjalnym ambasadorem marki Toptextil, wiodącego importera szerokiej gamy materiałów obiciowych. Do głównych zadań nowego ambasadora należeć będzie m.in. przedstawienie marki z nowej, ciekawszej strony, spotkania z dekoratorami wnętrz, prezentowanie marki w salonach meblowych i na targach branżowych.

W zakresie tkanin, psychologii koloru i wsparcia marketingowego firma Toptextil współpracuje z doktorem Markiem Borowińskim już od około czterech lat. Od stycznia 2017 roku Borowiński jest oficjalnym ambasadorem marki. Rolą Shop Doctora jako ambasadora będzie też uświadomienie konsumentów w kwestii znaczenia jakości tkaniny przy wyborze mebli.

Współpraca z oficjalnym ambasadorem marki, na którego wybraliśmy dr. Marka Borowińskiego jest kolejnym krokiem w naszej strategii rynkowej – komentuje Andrzej Moskała, prezes i właściciel firmy Toptextil. – Wierzymy, że również dzięki znanemu Shop Doctorowi uda nam się zwiększyć świadomość tego jak ważna jest jakość tkanin, z których wykonywane są meble, nie tylko wśród naszych odbiorców, ale też konsumentów. Warto dodać, że firma Toptextil swoje produkty prezentuje na najważniejszych imprezach branżowych w kraju, a od 2013 roku również na jednych z najważniejszych targów meblowych na świecie – Heimtextil we Frankfurciedodaje Moskała.

- Zdecydowałem się na współpracę, ponieważ firma Toptextil, wielokrotnie pokazywała, że stawia na najwyższą jakość, kupuje nowe zupełnie oryginalne wzory, śledzi trendy, zawsze szuka najciekawszych kolekcji. Spodobała mi się konsekwencja prezesa Pana Andrzeja Moskały, który jest pewien swojego asortymentu i wie, że sprzedaje najlepsze produkty. Logo Toptextil na spodzie tkaniny jest gwarancją najwyższej jakości - mówi dr Marek Borowiński.

Dr Marek Borowiński jest założycielem firmy Shop Doctor, sędzią międzynarodowych konkursów na najlepsze sklepy w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, to znaczy uświadamia jak mózg klienta odbiera sklep, firmę czy też produkt. Dr M. Borowiński z olbrzymią pasją bada wszelkie zagadnienia związane z psychologią koloru, oddziaływaniem kolorów na konsumentów w różnych miejscach sprzedaży. Swoją wiedzą dzieli się podczas wielu kongresów marketingowych i sprzedażowych.

Warto przypomnieć, że to właśnie w Toptextil powstała innowacyjna technologia Cleanaboo chroniąca materiały przed wnikaniem płynów oraz technologia Cleanaboo+ ułatwiająca usuwanie nawet najbardziej trudnych plam.

- Nieustannie poszerzamy ofertę tkanin stworzonych w jakości Cleanaboo tłumaczy Magdalena Młodzik, specjalista ds. marketinguSą one skierowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi, gdzie trudne plamy są codziennością, ale także do wszystkich pragnących, aby ich mebel był łatwy w utrzymaniu czystości oraz trwały.

www.toptextil.pl

 

 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony