ReklamaSenoplast - bez plam

Trendy już nie wystarczą. Interprint stawia na styl

Trendy już nie wystarczą. Interprint stawia na styl

Fot. 084035/001 Nobel Stone

Wyszukiwanie w Google modnego hasła Japandi daje ponad 14 milionów wyników. Styl boho daje 164 miliony wyników, styl skandynawski - aż 198 milionów. Trendy zalewają nas niemal codziennie. Ale zanim najnowszy trend zostanie zastosowany, jest już nieaktualny, zastąpiony następnym. Interprint postanawia powiedzieć STOP tej wiecznej pogoni i skupić się na czymś bardziej trwałym – na stylu. 

Świat potrzebuje czegoś więcej niż tylko trendów. Na pierwszy plan w filozofii projektowej Interprint wysuwają się więc osobiste potrzeby, subiektywne odczucia i różnorodne estetyczne preferencje. Interprint myśli o środowisku życia i pracy, w którym stawia się człowieka w samym centrum. Pomieszczenia, meble i powierzchnie są postrzegane holistycznie, niezależnie od trendów. Bo przecież osobisty gust jest kształtowany przez różnorodne wpływy: osobiste, społeczne, polityczne, kulturowe. 

Alternatywą dla przemijających trendów proponowaną przez Interprint są ponadczasowe, zróżnicowane i pełne charakteru dekory, które wpisują się w wiele estetycznych nurtów i dają nieskończone możliwości łączenia z innymi wzorami. Wśród nowości wprowadzonych niedawno do oferty znalazły się między innymi dwa dekory cyfrowe - Patagonia Green oraz Nobel Stone. 

Patagonia Green – zieleń w najlepszym wydaniu
Surowy i nierzeczywisty, ale też fascynujący - tak prezentuje się poszukiwaczom przygód najbardziej wysunięty na południe region kontynentu amerykańskiego. Pokryty lodowcami, podzielony głębokimi szczelinami, z lodowatymi, szmaragdowozielonymi jeziorami polodowcowymi – to niezapomniany widok, który urzeka. 
Patagonia Green to wzór inspirowany kwarcytem z białymi kryształowymi żyłkami właśnie z tego regionu świata. Wyrazista propozycja do wnętrz pełnych elegancji.


Fot. 084034/001 Patagonia Green

Nobel Stone – gorączka złota
Co pomyśleli ludzie, gdy po raz pierwszy uwolnili ten biały marmur ze skały i poddali go obróbce? Dominujące złote żyłki robią niezrównane wrażenie. Nic więc dziwnego, że dawniej ten wzór zdobił tylko kościoły i pałace. Dziś wzbogaca również wnętrza miłośników luksusu. Z czym go łączyć? Dodaj kilka klasyków. A może kontrastujące kolorystycznie dzieło sztuki? Nobel Stone jest otwarty na kreatywność – poddaj się jego energii i odważ na mocne zestawienia.

Więcej: interprint.com/pl 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony