ReklamaSCM - Xylexpo A1
Unikalny mebel? Zrób go sam

Kameleon

Coraz więcej osób docenia magię starych mebli i samemu zajmuje się ich renowacją. Dzięki sklepowi Kameleon.pro nie jest to tak trudne, jak kiedyś, bo majsterkowicze mogą w jednym miejscu kupić wszystkie elementy potrzebne do stworzenia własnego mebla, bądź odrestaurowania starego. W nowym sklepie internetowym - kameleon.pro - na lubiących domowe majsterkowanie będą czekać porady na temat renowacji i pielęgnacji mebli tapicerowanych, które zainteresują wszystkich fanów DIY.

Ponad 20-letnie doświadczenie hurtowni Kameleon.pro, zaopatrującej głównie branżę tapicerską, przerodziło się w chęć stworzenia miejsca dla wszystkich pasjonatów meblarstwa. Początkowo odwiedzającymi Kameleon.pro były lokalne zakłady i pracownie tapicerskie, ale stopniowo zasięg zainteresowanych się powiększał, a teraz coraz więcej majsterkowiczów z całej Polski odwiedza salon w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Sklep Kameleon.pro jest szczególnym miejscem, w którym każdy tapicer znajdzie najwyższej jakości komponenty do produkcji mebli bez konieczności wychodzenia z domu. Co ważne, produkty dostępne są od ręki w wyjątkowo korzystnych cenach. W asortymencie jest ponad 3000 produktów dostępnych w stałej sprzedaży - ponad 100 kolekcji tkanin i dzianin meblowych, tkaniny podbiciowe, najwyższej jakości włókniny i wypełnienia, artykuły metalowe (zagłówki, podnośniki, podłokietniki, rolki), artykuły pasmanteryjne (nici, pasy, kreda, suwaki, rzepy, tasiemki, sznurki), szeroka oferta elementów dekoracyjnych dostępnych od ręki, nogi i ślizgi, profesjonalne narzędzia ręczne i elektronarzędzia, metalowe elementy złączne, systemy zamocowań oraz kleje.

Co jeszcze pozytywnie zaskoczy odwiedzających e-sklep Kameleon.pro? Sklep gwarantuje darmową dostawę dla zakupów powyżej 600 zł brutto. Okazyjne promocje będą obowiązywać przy zakupach zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Dodatkowo właściciele już pracują nad wdrożeniem programów lojalnościowych dla stałych klientów. Asortyment sklepu internetowego będzie pokrywał się w 100% z asortymentem istniejącej w tej chwili hurtowni. - Z biegiem czasu zaczęliśmy dostawać informacje o chęci kupna produktów z naszej hurtowni od ludzi z całej Polski. Przyjmowanie zamówień telefonicznych i e-mailowych było dosyć czasochłonne dla nas, ale przede wszystkim dla klientów. Dlatego postanowiliśmy uprościć proces komunikacji i zakupu otwierając platformę sprzedażową online. Dzięki niej będziemy mogli przyspieszyć obsługę i dostawę zamówień, a co za tym idzie zwiększyć zadowolenie klientów mówi Agnieszka Smoleń z działu marketingu i reklamy Kameleon.pro.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Unikalny mebel? Zrób go sam
Unikalny mebel? Zrób go sam
Unikalny mebel? Zrób go sam
Unikalny mebel? Zrób go sam

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony