ReklamaHettich majówka
Z tym programem zaprojektujesz każde wnętrze

Palette CAD

Palette CAD to coś więcej niż program do projektowania. To multimedialne centrum projektowe nie tylko mebli, ale praktycznie całego wnętrza mieszkalnego. Dzięki temu oprogramowaniu zaprojektujemy każdy element wyposażenia wnętrz, udostępnimy prezentację multimedialną klientowi oraz od razu otrzymamy pełną kalkulację zlecenia.

Program nowoczesnego projektanta

Ten program pozwala na indywidualne tworzone wnętrza, łazienki a także meble na wymiar. Warto zdawać sobie sprawę, że nowoczesny projektant to przede wszystkim twórca. Oferuje klientowi zawsze indywidualne podejście i niepowtarzalny produkt, swoją pasję przekuwa w własne i klienta wizje, tworząc indywidualne projekty. Przedstawia je w wielu formach prezentacji, dzisiaj także w formach interaktywnych – np. w wirtualnej rzeczywistości.

Jak projektujemy?

Projektowanie odbywa się przy wykorzystaniu gotowych obiektów z bibliotek producentów oraz kolekcji użytkowników, modelowaniu brył i tworzeniu na ich podstawie własnych obiektów. Do programu możemy również zaimportować obiekty ze stron producentów zapisanych w wielu formatach cad, wykorzystaniu tekstur z biblioteki producentów lub kolekcji użytkowników. Również tworzeniu własnych biblioteki tekstur pobranych z nośników zewnętrznych lub internetu.

Co można zaprojektować?

Palette CAD „AW PREMIUM” pozwala tworzyć indywidualne zabudowy wykorzystując dostosowane do tego narzędzia. Natomiast opcja „PREMIUM” to projektowanie szeroko pojętych wnętrz, mebli łazienek.

Ten program to wszechstronne narzędzie pracy, pozwalające na profesjonalną obsługę zleceń i założeń produkcyjnych, począwszy od projektu dla klienta, a na dokumentacji technicznej, montażowej i zamówieniu kończąc. Biblioteki to elementy wykończenia wnętrz, meble, armatura sanitarna, tekstury płytek, kamieni naturalnych spieków. Wiele z nich to biblioteki konkretnych producentów.

Na podstawie projektu i wygenerowanej z niego specyfikacji możemy stworzyć ofertę obejmującą wszystkie użyte w projekcie materiały i akcesoria. Dodatkowo od razu mamy skalkulowaną cenę montażu, dojazdu oraz rabatu przewidzianego dla klienta.

Wszystkie parametry i składowe są możliwe do automatycznego pobrania z programu a także do wprowadzenia ręcznego.

Jakimi bibliotekami dysponuje program?

Między innymi mamy na wyposażeniu biblioteki takie jak: płytki ceramiczne, armatura sanitarna, meble, podłogi, oświetlenie, farby, płyty meblowe, obrzeża, spieki i kamienie naturalne. Dodatkowo w bibliotekach znajdziemy również: zlewy, baterie, sprzęt AGD.

Ponadto można importować i zapisywać pobrane z internetu, z portali producentów lub galerii Google oraz innych, obiekty i tekstury w własnej bibliotece.

Co otrzymujemy w zestawie?

Po zakupie programu Palette CAD otrzymujemy: program w aktualnej wersji, bibliotekę obiektów do aranżacji wnętrz, salon, łazienka, kuchnia, pokój dziecięcy, materiały budowlane i wykończeniowe obiekty i tekstury, bibliotekę płytek ceramicznych 160 producentów, bibliotekę armatury sanitarnej pięciu producentów, bibliotekę mebli, kuchni, armatury AGD.

Także arkusze kalkulacyjne: listy formatek do rozkroju, arkusze ofertowania dla klienta.

Zwieńczeniem pracy projektanta jest profesjonalna wizualizacja na bardzo wysokim poziomie, której zadaniem jest przekonanie klienta do podjęcia ostatecznej decyzji o inwestycji. W Palette CAD prezentacją projektu może być profesjonalna wizualizacja w formie zdjęcia, panoramy 360°, filmu oraz prezentacji – wirtualnego przejścia VR przez projekt.

Więcej informacji: https://palettecad.pl/informator-aw-premium

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony