Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami 501 484 795
FIRMY OGŁOSZENIA ARTYKUŁY
Lignumsoft

ZAJC na rynkach zagranicznych

Strefa biznesuWydarzenia 3 miesiące temu    22.02.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zajc

Marka luksusowych mebli kuchennych ZAJC intensyfikuje wejście na rynki zagraniczne. Rok 2019 firma rozpoczęła od prezentacji swoich modeli na najbardziej liczących się międzynarodowych targach wnętrzarskich.

Zarówno LivingKitchen w Kolonii, jak i Furniture&Light w Sztokholmie zostały wykorzystane do prezentacji nowości i modeli flagowych. Jak podkreśla Justyna Zajc, udział w liczących się europejskich imprezach, to ważny krok we wchodzeniu na rynki międzynarodowe.

Jesteśmy już dobrze rozpoznawalni w Polsce. Przez lata udało się nam nie tylko zbudować silną markę, ale przede wszystkim wejść na najwyższy poziom pod względem jakości i wzornictwa. Nasze propozycje niczym nie odbiegają od światowej czołówki, co udało się nam potwierdzić na targach. Wiele osób dopytywało czy rzeczywiście jesteśmy z Polski. Cieszy nas fakt, że mogliśmy zaprezentować design z Polski zagranicznym klientom i partnerom biznesowymmówi Justyna Zajc współwłaścicielka firmy.

ZAJC był pierwszą firmą z Polski produkującą meble kuchenne, która zaprezentowała się na LivingKitchen. Podczas styczniowej imprezy w Kolonii zaprezentowano dwie kuchnie. Pierwszym była nowa wersja modelu Z4. Dwie wyspy kuchenne połączone elementem z wbudowaną płytą indukcyjną tworzą wyjątkowo ergonomiczny układ w kształcie litery „H”. Fronty mebli pokryte są fornirem dąb wędzony, w którym główną rolę grają subtelne odcienie drewna, dynamizujące wygląd kuchni. Wykończenie to elegancko łączy się z blatem z nowego rodzaju konglomeratu kwarcowego Silestone przypominającego beton. Ciemny odcień szarości znajdziemy natomiast na lakierowanych w macie frontach wysokiej zabudowy. Drugą kuchnią była nowość, która bez wątpienia ma luksusowy charakter. Monolityczną wyspę wyróżniają fronty i blaty z jednego rodzaju marmuru Pietra Grey. Jednolity charakter mebla przełamują nieregularne frezowane uchwytu oraz zintegrowany z blatem zlewozmywak z wysokim rantem. Z masywną bryłą wyspy koresponduje wysoka zabudowa, która ma formę delikatnej witryny. Jedynie środkowa cześć mebla ma pełne fronty z nowym rodzajem dekoracyjnych frezowań.

Z kolei na targach Furniture&Light w Sztokholmie, odbywających się na początku lutego, pokazano kolejne dwie nowości – kuchnię i garderobę. W zaprojektowanej przez Patryka Zajc zabudowie kuchennej w innowacyjny sposób rozwiązano połączenie wyspy kuchennej ze stołem. Konstrukcja wyspy oparta jest na przeciwwadze, dzięki czemu stół nie posiada nóg. Wychodzący z krawędzi wyspy blat o nieregularnej, zwężającej się podstawie optycznie ją odciąża. Wyspa, zintegrowany z nią stół oraz wysoka zabudowa pokryte są głęboko szczotkowanym fornirem dębowym o przyjemnej w dotyku fakturze. Natomiast pośrodku blatu z wytrawionego granitu biegnie wielofunkcyjny element, w którym ukryte są schowki oraz donice na zioła z odpływem. Zgodnie ze światowym trendem ZAJC proponuje swoim klientom również garderoby. Nowy model garderoby walk-in eksponuje ubrania niczym w butikach najlepszych marek odzieżowych. Na plan pierwszy wysuwa się szkło, które dodaje modelowi lekkości. Szklane są witryny oraz półki na ubrania, co w połączeniu z ambientowym oświetleniem przydaje wnętrzu garderoby luksusowego charakteru. Półki na obuwie, wykończone w skórze ekologicznej, zamontowane są pod kątem, co pozwala efektownie wyeksponować buty. Praktycznym rozwiązaniem jest stalowa listwa, o którą opiera się obcasy. Zaprezentowane na targach w Kolonii i Sztokholmie kuchnie uzupełniały urządzenia marki Gaggenau, KWC i Franke.

Jak ma to miejsce w przypadku marek luksusowych, modele ZAJC mają najwyższą jakość. Wykonywane w dużej mierze ręcznie, przez doświadczonych rzemieślników modele są dostosowywane do indywidulanych wymagań klientów. Szczególna staranność w procesie produkcji wszystkich modeli firmy gwarantuje, że zabudowa spod znaku ZAJC znajdzie swoje miejsce we wnętrzach najbardziej wymagających użytkowników.

www.zajc.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Komentarze są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Nie ma jeszcze komentarzy...
Lignumsoft