ReklamaSenoplast - bez plam
Zawias Sensys w nowym wydaniu

Urządzasz mieszkanie? Zależy Ci na najdrobniejszym detalu? Firma Hettich, podążając za aktualnymi trendami, ma w swojej ofercie eleganckie zawiasy Sensys - dostępne teraz w szlachetnej barwie czerni obsydianu. To stylowa „kropka nad i” w Twoim wnętrzu!

Zawiasy Sensys firmy Hettich są bezkonkurencyjne: niezawodne, solidne, uniwersalne – sprawdzają się w przypadku każdego rodzaju mebli. 
Linia Sensys to produkty najwyższej jakości, z różnymi opcjami montażu oraz niezwykle wygodną regulacją. 

Zawias Sensys przeznaczony do ramek aluminiowych to propozycja dla wymagających. Duży kąt samo domykania o wartości 35° sprawia, że nawet duże drzwi domykają się niemal samoczynnie: bezgłośnie, delikatnie oraz lekko. 

W zawiasie Sensys do ramek aluminowych zastosowano przetestowaną i niezawodną technologię tłoczka pneumatycznego. Innowacyjny Silent System został zintegrowany z zawiasem i dyskretnie ukryty w ramieniu. Siła tłoczka została w przemyślany sposób dobrana do mocy sprężyny w zawiasie, co powoduje, że każdy zawias z linii Sensys domyka się z tą samą prędkością, niezależnie od wielkości frontu meblowego. Dodatkowo tłoczek jest odporny na różnice temperatury – niezależnie od jej wartości, tłoczek pracuje tak samo sprawnie i niezawodnie. Jest odpowiednio dobrany do sprężyny, co skutkuje jednostajnym, delikatnym ruchem, który płynnie wyhamowuje nawet niewielkie fronty meblowe.  


Zawias Sensys do ramek aluminiowych sprawdzi się w przypadku profili aluminiowych o szerokości do 19 mm oraz do drzwi o grubości do 32 mm. Jest prosty i szybki w montażu dzięki technice montażu typu CLIP. Za sprawą mocnej sprężyny i systemu Silent System, możesz zamontować o jeden zawias mniej nawet w przypadku większych drzwi – to zasługa najlepszej amortyzacji w swojej klasie! Zawias Sensys do ramek aluminowych jest dostępny w eleganckim wykończeniu czerni obsydianu, która w finezyjny sposób podkreśla piękno ciemnej ramki a także ciemnego wnętrza mebla.

Doskonale wpisze się w najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, w których królują ciemne materiały, drewno, barwy ziemi i inspirowane naturą dekory. 

Warto wiedzieć, że oferta Sensys w kolorze czerni obsydianu obejmuje zarówno zawiasy oraz prowadniki a także specjalne rozwiązania. Zawiasy Sensys możesz zastosować np. do cienkich frontów o grubości od 10 mm, do grubych frontów z zachowaniem cienkich szczelin oraz do frontów łączonych w płaszczyźnie pionowej i poziomej.

Urządzasz dom, mieszkanie?
Więcej inspiracji znajdziesz na stronie: hettich.com
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony