ReklamaLinak baner A1 showroom
Zawiasy Sensys. Bezkonkurencyjne rozwiązania dla każdego rodzaju mebli.

Nowoczesne meble to nie tylko efektowny design, czy nowoczesny układ poszczególnych elementów. Niezwykle istotnym elementem każdej meblowej konstrukcji są dobrej klasy zawiasy. Hettich ma w swojej ofercie bogaty wybór zawiasów z linii Sensys. Solidne, niezawodne i najwyższej jakości, mają różne opcje montażu oraz wygodną regulacją.

Zawiasy Sensys sprawiają, że każde drzwi działają bez zarzutu. Nie bez powodu mówi się, że Hettich to serce dobrych drzwi. Zawiasy są proste w montażu, a niewielka głębokość puszki pozwala na stosowanie ich nawet do cienkich frontów. Dzięki systemowi Silent System, drzwi domykają się cicho i pewnie, a jednocześnie delikatnie – to za sprawą dużego kąta samodomykania, który wynosi  35°.

Hitem kolekcji Sensys jest zawias 110°, dedykowany do cienkich frontów o grubości frontu od 10 mm oraz grubych - do 32 mm, do wąskiej ramki aluminiowej o grubości do 32 mm. To zawias automatyczny z techniką montażu na prowadnik typu "clip", ze zintegrowanym cichym domykaniem.W linii jest również zawias o dużym kącie otwarcia 165° - posiada on zerowy uskok, aby za otwartymi drzwiami można było zamontować szuflady. Warto dodać, że innowacyjny Silent System jest zintegrowany w ramieniu zawiasu, w niewidoczny sposób. Ofertę Sensys uzupełniają zawiasy: kątowe 30° oraz 45°.

Nowością w ofercie Hettich są zawiasy Sensys 20°, określane również jako zawiasy równoległe do drzwi wpuszczanych. Z powodzeniem zastosujesz je do kuchennej szafki narożnej prostej, a także zawiasy równoległe do drzwi nakładanych. Oba typy są dostępne w ofercie Hettich również w barwie obsydianu.

Hettich oferuje również zaawansowane zawiasy przeznaczone do konstrukcji szklanych. Dzięki ich właściwościom, zarówno front jak i bok może być wykonany ze szkła. Zawiasy podkreślają minimalistyczny styl szklanych elementów, a zintegrowane ciche domykanie to gwarancja cichego, bezpiecznego i miękkiego zamknięcia delikatnych szklanych drzwiczek. Od 1 sierpnia wybrane zawiasy Sensys są dostępne w nowych, niższych cenach. Szczegóły dotyczące artykułów w obniżonych cenach znajdziesz u dystrybutorów Hettich Polska. 

Więcej informacji o zawiasach Sensys znajdziesz na hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony