ReklamaFelder Group Polska
Zobacz nowe nogi meblowe Arto. Doskonale wpasują się do każdego wnętrza.

GTV

Coraz częściej spotykamy w przestrzeniach domowych meble i dekoracje zaprojektowane w duchu stylu industrialnego. Najnowsza propozycja od GTV – noga meblowa Arto – doskonale odnajdzie się w tym klimacie.

Ponadczasowy design

Arto to noga typu hairpin – co dosłownie znaczy szpilka do włosów. Hairpin zyskuje dziś coraz większą popularność, a raczej odzyskuje, bowiem to projekt z początki lat 40. XX wieku! Noga Arto to idealna baza do tworzenia oryginalnych stołów i stolików. Możemy zbudować na niej niski stolik kawowy, nocny, stół kuchenny, a nawet komodę. Połączenie matowej czerni z grubym blatem, najlepiej wykonanym z surowego drewna, to strzał w dziesiątkę.

Zrób to sam

Arto dostępna jest w wariacie z dwoma lub trzema prętami o grubości 10 lub 12 mm i w trzech rozmiarach (304 mm, 406 mm i 711 mm), co pozwala na różne aranżacje. Jej zaletą jest łatwy montaż – wystarczy wkrętarka i śruby montażowe (które są w zestawie), dlatego doskonale wpisuje się w popularny trend DIY. Noga posiada miękką stopkę stabilizującą ją do podłoża i chroniącą podłogę przed zarysowaniem.

Do loftu i nie tylko

Noga stołowa to element wystroju, który jest jednocześnie funkcjonalny i ozdobny, dlatego producent zadbał, by Arto była wytrzymała i wyróżniała się estetycznym designem. Odnajdzie się w każdej przestrzeni urządzonej w stylu loftowym, ale będzie również doskonale współgrać ze skandynawskim minimalizmem czy nowoczesnym designem, gdzie przełamie utarte, znane aranżacje.

W galerii prezentujemy zdjęcia nóżek.

Więcej na stronie www.gtv.com.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

GTV ARTO
GTV ARTO
GTV ARTO
GTV ARTO

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony