ReklamaSCM - Xylexpo A1

Żyj pięknie! Kreuj trendy z Hettich!

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Żyj pięknie! Kreuj trendy z Hettich!

Współczesny świat designu przeżywa dynamiczny rozwój. Trendy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu naszej estetyki, funkcjonalności oraz doświadczenia i odzwierciedlają nasze podejście do życia. Firma Hettich, nieustannie badając i obserwując każdy segment rynku, lansuje trendy, dzięki którym podnosi się funkcjonalność i uroda naszego życia.  


Produkty marki Hettich to nie tylko wyjątkowa estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność, która zachwyca od lat. Oto najważniejsze trendy, które Hettich uwzględnia w swoich innowacyjnych rozwiązaniach okuć meblowych.

"Nawet drobne elementy w pomieszczeniu powinny odzwierciedlać zamysł architekta. To klucz do stworzenia mieszkania czy miejsca pracy, dającego poczucie spełnienia."
Dr Andreas Hettich


Szerokie i minimalistyczne 
Ten trend jest popularny od wielu lat i znajduje zastosowanie w każdym nowoczesnym domu. Przestronne, szerokie szuflady oraz fronty meblowe są eleganckie i minimalistyczne, ponieważ fronty podzielone są mniejszą ilością szczelin. Dzięki wytrzymałym na duże obciążenia okuciom, zyskujesz nowe możliwości w aranżowaniu przestrzeni i projektowaniu mebli w swoim domu. Doskonałym przykładem zastosowania tego trendu jest system szuflad AvanTech YOU, gwarantujący stabilność oraz wyjątkowy komfort przesuwania.Wąskie szczeliny
Fronty meblowe, dzięki zastosowaniu wąskich szczelin, zyskują na urodzie i wnoszą do zabudowy meblowej niezwykłą elegancję. Perfekcyjnie regulowane, wytrzymałe na duże obciążenia, wyglądają stylowo w każdym wnętrzu – niezależnie od ich powierzchni. Uzyskanie wąskie, idealnej szczelny umożliwia zastosowanie np. zawiasu SENSYS 8631i, który umożliwia precyzyjna regulację frontu aż w trzech płaszczyznach.

Bez uchwytów
Cenisz minimalizm i prostotę we wnętrzu? Dzięki bezuchwytowym frontom Hettich, które możesz zastosować dosłownie wszędzie (w  kuchni, salonie, jadalni), zarówno do frontów przesuwnych, szuflad oraz drzwi obrotowych, zyskasz nowoczesne, minimalistyczne oraz ultra funkcjonalne wnętrze. Mechaniczny system otwierania  PUSH TO OPEN gwarantuje Ci ciche i płynne otwieranie oraz zamykanie szuflad – bez dotyku, bezgłośnie i delikatnie. Takie rozwiązanie docenią nie tylko miłośnicy minimalizmu, ale wszyscy użytkownicy, którzy cenią przede wszystkim komfort życia. 

Komfort i ruch
Płynnie działające szuflady oraz drzwi to podstawa w każdym  wnętrzu. Hettich stawia na ultra funkcjonalne drzwi przesuwne TOP LINE XL – niezastąpione w przypadku mebli z dużą ilością miejsca do przechowywania. Nie tracisz cennego miejsca na otwarte drzwi, a ponadto zyskujesz wygodny wygląd i dostęp do całej zawartości szafy. Dzięki zastosowaniu tego systemu otwierasz szafy jednym delikatnym ruchem – ich fronty rozsuwają się synchronicznie, a Ty zyskujesz swobodny dostęp do ich zawartości. System idealnie sprawdzi się również w przypadku kuchennych urządzeń AGD, do których musisz mieć wygodny dostęp i otwierać oraz zamykać je bez najmniejszego problemu. Silent System
Firma Hettich doskonale wie, że cisza i spokój są na wagę złota, zwłaszcza w przestrzeni Twojego domu. Innowacyjny SILENT SYSTEM sprawia, że szuflady oraz drzwi meblowe otwierają się i zamykają wyjątkowo delikatnie i cicho. Amortyzacja Silent System gwarantuje bezgłośne i delikatne zamykanie oraz otwieranie szuflad

Cienkie i grube fronty
Dzięki rozwiązaniom Hettich, nie musisz się zgadzać na kompromisy! Możesz wybrać front o dowolnej grubości, a Hettich znajdzie odpowiednie systemy okuć, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie Twoich mebli. Firma oferuje okucia do grubych oraz cienkich frontów, dostosowane do ich budowy.

Innowacyjny zawias SENSYS 8646i dedykowany właśnie do cienkich frontów. Dzięki niemu możesz w swojej przestrzeni zaplanować np. fronty meblowe z efektownymi panelami ze szkła – ten zawias poradzi sobie nawet z ekstremalnie cienkimi drzwiami płytowymi.Inne materiały
Firma Hettich, ekspert ds. funkcjonalności, pozwala Ci puścić wodze fantazji i zrealizować niemal każdy pomysł we wnętrzu. Spersonalizowane systemy okuć doskonale sprawdzą się i w przypadku frontów meblowych o różnej grubości, i gdy chcesz stworzyć dużą, funkcjonalną szafę, i gdy chcesz wprowadzić indywidualne elementy. Ty wybierasz dodatkowe akcenty boczne, np. klasyczny  reling, Top Side albo elegancki DesignSide ze szkła.

Eleganckie szkło
Chcesz dodać lekkości i elegancji swoim meblom? Innowacyjne i praktyczne rozwiązania Hettich umożliwiają Ci zastosowanie w zabudowie meblowej efektownych elementów szklanych: półek, drzwiczek w witrynie albo przesuwnych drzwi w wiszącej szafce. Rozwiązania Hettich to gwarancja bezpiecznego montażu tych elementów i absolutna pewność, że okucia wytrzymają ciężar tego szlachetnego materiału.  Zagospodarowanie przestrzeni do przechowywania
Marzysz o kuchennej spiżarni? A może chcesz stworzyć płynnie przenikającą się przestrzeń we wnętrzu? Dzięki systemom okuć Hettich możesz swobodnie wykorzystywać przestrzeń w meblach oraz doskonale ją zorganizować dzięki odpowiednim. Hettich umożliwia Ci przechowywanie w pojemnych, świetnie zorganizowanych szufladach  – wyposaż kuchenne cargo w innowacyjne systemy szuflad ArciTech albo InnoTech Atira. Możesz również swobodnie zarządzać domową przestrzenią: łączyć oraz dzielić pomieszczenia w swoim (np. kuchnię z salonem), stosując systemy do drzwi przesuwnych oraz składanych. Jednym ruchem ukrywasz aneks kuchenny czy domową część biurową.

Szukasz innych rozwiązań ułatwiających Ci życie? 
Odwiedź nas na: hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony