ReklamaBi-Plast A1

Biznes

Jak urządzić wygodną garderobę w swoim domu?

Jak urządzić wygodną garderobę w swoim domu?

PEKA

Garderoba w domu czy mieszkaniu. To marzenie wielu osób, które przywiązują wagę nie tylko do porządku w swoim wnętrzu mieszkalnym ale również dbają o jakość przechowywania ubrań. Do tego właśnie idealnie nadaje się takie pomieszczenie jak garderoba. Jednak jak ją odpowiednio urządzić i utrzymać w niej idealny porządek?

Przede wszystkim podstawą wygodnej garderoby jest odpowiedni sposób jej zorganizowania, i maksymalnego wykorzystania w niej przestrzeni. Tylko takie podejście gwarantuje jej prawidłowe i wygodne użytkowanie. Ważne jest również, aby wszystkie rzeczy były odpowiednio posegregowane. Wtedy po prostu łatwiej będzie nam cokolwiek w garderobie znaleźć. Zwłaszcza, gdy w garderobach jest mnóstwo ubrań.

Jak jednak utrzymać idealny porządek w garderobie? Tu z pomocą przyjdzie firma PEKA, której asortyment pomoże uporządkować przestrzeń w garderobie bądź szafie na ubrania.

BUTY– największe marzenie każdej kobiety, aby wszystkie zamieściły się w garderobie i były łatwe do znalezienia. Aby zachować odpowiedni porządek warto zakupić specjalne wkłady, które zostały wyprofilowane tak, aby zmieścić dwa rzędy butów. Mogą zostać umieszczone na półce lub w szufladzie.

Szuflada to dobre rozwiązanie ponieważ ułatwia sięganie po buty i ich wyjmowanie. Jeśli ktoś jednak preferuje otwartą przestrzeń, można nałożyć wkład na płytę wysuwaną na prowadnicy. Wkład ma szerokość 1060 mm, ale łatwo można go przyciąć na dowolną szerokość. Specjalny kształt pozwala na zakrycie płyty podtrzymującej. W ofercie firmy PEKA znajdzie się również kolorze antracytowym.

KRAWATY– odpowiednio przygotowana garderoba pozwoli także na odpowiednie umiejscowienie tam krawatów mężczyzny. Funkcjonalne wieszaki na krawaty i paski ułatwią utrzymanie porządku. Wieszaki są chromowane oraz w gumowych osłonkach co zapobiega zsuwaniu się przechowywanych tych części odzieży. Można zamontować je do prawego lub lewego boku.

SPODNIE– tu powinniśmy postawić na odpowiednie wieszaki, dzięki którym wszystko będzie zawsze na swoim miejscu. Specjalne gumowe osłonki zabezpieczają przed zsuwaniem się spodni z wieszaka. Taki właśnie jest wieszak LINA. W skład kompletu wchodzi 9 sztuk, ale w razie potrzeby można zakupić kolejne trzy. W tym systemie wieszaki wiszą niezależnie od siebie. Mogą być przesuwane i łatwo wyjmowane na zewnątrz. Możliwe jest również zawieszone ich na tradycyjnym drążku. Kolejną propozycją przechowywania spodni jest wieszak z drążkami - zawiera 10 chromowanych, ruchomych wieszaków pokrytych antypoślizgowym materiałem, ze srebrnym stelażem.

Poważnym udogodnieniem w naszej garderobie będą wygodne, wysuwane półki EXTENDO. Zapewni to dobrą organizację oraz wygoda sięgania po ubrania. Czasami sytuacja wymaga tego abyśmy skorzystali z pomocy drabinki aby sięgnąć coś co jest umiejscowione wyżej. Z drabinką STEPOLO nic nie jest poza zasięgiem Twoich rąk.

Specjalne profile umożliwiają przechowywanie drabinki pod blatem lub na boku szafki. Dzięki temu drabinka jest odpowiednio wkomponowana w garderobę i praktycznie niewidoczna. Wykonana z lekkiej i wytrzymałej konstrukcji z aluminium ma obciążenie do 120 kg.

Więcej na: https://peka.pl/
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony