ReklamaRemmers - baner ogolny A1
InnoTech Atira. Wyjątkowa szuflada w wyjątkowej cenie.

Projektowanie mebli kuchennych, czy mebli w ogóle, to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów technicznych, dizajn, preferencje użytkowników, ich zwyczaje oraz oczywiście budżet, którym dysponują. Jak zatem zaprojektować i zrealizować nowoczesną i skrojoną na miarę zabudowę meblową i nie zwariować? Naszym zdaniem najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania. 

Klasyka sprawdza się najlepiej.
Szuflady w zabudowie kuchennej i w ogóle w meblach to niezwykle ergonomiczne rozwiązanie. Są one nie tylko wygodne w użytkowaniu ale pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania, której – umówmy się – w kuchni czy w garderobie nigdy za wiele. A jeżeli dodatkowo można zaaranżować samą szufladę, tak aby idealnie pasowała do dizajnu całego mebla – tym lepiej. A że dizajn dizajnowi nierówny, każdy ma inny gust i upodobania, to w kuchni, łazience i sypialni (ale oczywiście nie tylko) najlepiej sprawdzi się klasyka – szuflada InnoTech Atira marki Hettich.

Szuflada na miarę Twoich potrzeb.
System szuflad InnoTech Atira zapewnia nieograniczoną swobodę w zakresie projektowania szuflad. Bazując na jednej podstawowej oskrzyni możesz dostosować i modyfikować szuflady według własnych potrzeb i preferencji. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Boki szuflady InnoTech Atira pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także rolę dekoracyjną. Kolor oskrzyni – biały, srebrny lub antracytowy - można dopasować do stylu mebli i całego pomieszczenia. Sam bok można wykończyć na kilka różnych sposobów, stosując na przykład ukochane przez użytkowników relingi (idealnie sprawdzą się w kuchni czy w łazience), TopSide z metalu lub szkła lub wypełnienie z dowolnie wybranych materiałów. Wszechstronność wykończenia sprawia, że szuflada w jednej chwili zmienia charakter i typowo kuchennej staje się idealnym rozwiązaniem do mebli w salonie czy w sypialni. Detale takie jak kolor czy rodzaj wykończenia stanowią przy tym elegancki akcent wewnątrz mebla. Tę przysłowiową kropkę nad „i”.Technologia ma znaczenie.
Nawet najlepsze i najpiękniejsze meble będą bezużyteczne bez właściwie dobranych rozwiązań technologicznych. Prowadnice Quadro stanowią fundament systemów szuflad InnoTech Atira i są jednym z jego kluczowych elementów. W końcu bez prowadnicy szuflada jest tylko zwyczajną skrzynką. Pełen lub częściowy wysuw, zintegrowany system cichego domyku Silent System, mechanizm otwierania Push to Open, różne obciążenia prowadnic – to także aspekty, dzięki którym możesz dopasować funkcjonalność szuflady InnoTech Atira do Twoich potrzeb. Bo o ile udźwig szuflady wydaje się nie mieć znaczenia w przypadku szuflady pełnej pluszaków w pokoju dziecięcym, o tyle w szufladzie kuchennej pełnej talerzy już tak. Zaś łatwy i szybki montaż tego systemu to kolejny aspekt, który nie tylko oszczędza czas ale także pieniądze. 

Wyjątkowa szuflada. W wyjątkowej cenie.
A skoro o oszczędnościach mowa…Przy wykańczaniu wnętrz czy zakupie mebli bardzo często znaczącą rolę gra budżet, którym dysponuje klient. I tu mamy dobrą wiadomość. Od nowego roku szuflady InnoTech Atira dostępne są w nowej, niezwykle przystępnej cenie. Tym samym są one bardziej konkurencyjne cenowo w porównaniu z podobnej klasy szufladami renomowanych producentów dostępnymi na rynku, a także bardziej atrakcyjne pod względem niezawodności produktu w porównaniu z produktami azjatyckimi. Systemy InnoTech Atira oferują niezmiennie wysoką, niemiecką jakość wykonania oraz działania, pełną gamę kolorystyczną oraz kilka wariantów wykończeń i są dostępne w większości hurtowni meblowych w Polsce, które na stałe współpracują z firmą Hettich. To naprawdę wyjątkowy produkt. W wyjątkowej cenie. A do tego skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Więcej informacji o systemach szuflad InnoTech Atira znajdziesz na stronie hettich.com

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem szuflad do Twojej hurtowni skontaktuj się z właściwym przedstawicielem handlowym. Ich listę znajdziesz na: link

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony