ReklamaLinak baner A1 showroom

aktualności

Modne obrzeża: matowe jednolite kolory

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Modne obrzeża: matowe jednolite kolory

W firmie Ostermann stolarze i cieśle mogą zaopatrzyć się w duży wybór obrzeży w jednolitym kolorze o matowej powierzchni.

Nowe meble stają się bardziej kolorowe, powierzchnie bardziej matowe. Ostermann prezentuje wybrane obrzeża, z którymi można doskonale zrealizować ten trend. 

Ostatnie targi pokazały, że projektanci, producenci płyt i przemysł meblarski coraz częściej decydują się na kolorowe, ale matowe powierzchnie. Nowe jednolite kolory są więc bardziej nasycone w tonacji i ciemniejsze w wartości kolorystycznej niż do tej pory popularne pastelowe odcienie. Mają też mniejszy połysk i świetlistość. To również nadaje kolorowym meblom pewien spokój i przyziemność oraz pozwala dobrze łączyć je z takimi materiałami jak drewno czy kamień. Aby zainspirować stolarzy do nowych projektów wyposażenia wnętrz, eksperci firmy Ostermann wybrali pięć matowych jednolitych obrzeży i podają wskazówki dotyczące ich zastosowania. Wszystkie informacje na temat wskazówki obrzeży można znaleźć pod hasłem „#Highlights02” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Trendy w obrzeżach. Matowe i kolorowe. 
Do kolorowych mebli o wykwintnej przytulności firma Ostermann poleca obrzeża o nazwie „Giallo Kashmir”, „Native Pink”, „Spice Red”, „Dark Emerald” i „Navy Blue”. Ze względu na ich stonowaną tonację kolorystyczną, promieniują one większym ciepłem i komfortem w porównaniu z bardziej błyszczącymi lub jaśniejszymi jednolitymi kolorami. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez matowe wykończenie powierzchni. Ponieważ wszystkie obrzeża mają podobny stopień połysku i porównywalne nasycenie kolorów, można je ze sobą doskonale łączyć. Wymienione obrzeża są - jak wszystkie obrzeża firmy Ostermann - dostępne z magazynu w wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 1 mm i zostaną wysłane tego samego dnia, jeśli zostaną zamówione do godziny 16:00.

Kolorowe pomysły dla stolarzy
Szczególnie w zabudowie kuchennej można zastosować akcenty z aktualnymi kolorami: na przykład z aneksem kuchennym w stonowanej zieleni powierzchni „Dark Emerald” lub w ciemnym błękicie powierzchni „Navy Blue”. Jeśli chcesz wprowadzić dodatkowy kolor, ustaw przed nią wolno stojący blok kuchenny w kolorze „Giallo Kashmir”, ciepłej kukurydzianej żółci. Ciemna czerwień „Spice Red” i pudrowy róż „Native Pink” również tworzą stylową atmosferę kolorystyczną w nowoczesnej kuchni. Zbyt kolorowo? Pojedyncze obrzeża i powierzchnie można również bardzo dobrze połączyć z dekorem drewnianym, aby uzyskać harmonijny wygląd ogólny. Modnymi partnerami są tu w szczególności dekory orzechowe, jak np. na obrzeżu „Orzech Okapi pory drewna”. 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony