ReklamaRemmers - baner ogolny A1

aktualności

Oscary branży meblowej rozdane. Diament Meblarstwa 2024 dla Interprint

Oscary branży meblowej rozdane. Diament Meblarstwa 2024 dla Interprint

Fot. Interprint, dekor Pescali

Niedawno zakończyła się kolejna - już 18. edycja prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa. Wśród nagrodzonych projektów znalazł się dekor Pescali od Interprint. Produkt zdobył nagrodę w kategorii powierzchnie meblowe - klasa premium. To potwierdzenie najwyższej jakości i dopracowanego designu dekoru.

Pescali to powierzchnia, która wymyka się oczywistym skojarzeniom, dając szerokie możliwości twórczej interpretacji. Czy przedstawia burzowe niebo gdzieś nad Azorami? A może nawiązuje do abstrakcyjnego obrazu? W rzeczywistości ten wzór odzwierciedla piękno włoskiego marmuru Palisandro Bluette. Bogactwo kolorów i nieregularne żyły nadają mu głębi, dzięki czemu przywodzi na myśl prawdziwe dzieło sztuki. Pozwala poczuć bliskość natury nawet w sercu wielkich miast i świetnie sprawdza się w aranżacjach o różnorodnych stylach. Art deco, modern classic, a może sanctuary home? Pescali dobrze wpisuje się w każdy z tych aranżacyjnych nurtów. 

Dekor z powodzeniem może występować na dużych i małych powierzchniach, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Jako blat stolika kawowego czy nocnego będzie dekoracyjnym akcentem, a z kolei w dużym formacie, na przykład zastosowany na frontach szaf, czy blatach - stanie się znaczącym elementem całego wnętrza, wysuwając się na pierwszy plan i dodając przestrzeni elegancji. 

To nie jedyna propozycja Interprint inspirowana kamieniami. W kolekcji &CO znalazły się również takie wzory jak Enzo, Calia czy Quentin. Więcej informacji o tych wzorach można znaleźć na : www.interprint.com/pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony