ReklamaHettich majówka

aktualności

Produkty REDOCOL do korekty powierzchni

Produkty REDOCOL do korekty powierzchni

Zadrapania, zarysowania, drobne uszkodzenia: firma Ostermann oferuje szeroką gamę produktów do naprawy powierzchni mebli, drzwi lub podłóg drewnianych.

Stolarz jest często pierwszym doradcą, jeśli chodzi o naprawę uszkodzeń na powierzchni mebli, drzwi lub podłóg drewnianych. W poszukiwaniu odpowiednich produktów, znajdzie to, czego szuka w firmie Ostermann. 

Mentalność wyrzucania to przeszłość. W dzisiejszych czasach nie każdy mebel, każde drzwi lub każda podłoga z niewielkimi uszkodzeniami są od razu wymieniane. Zrównoważony rozwój i ochrona cennych zasób ma coraz większe znaczenie. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiednie produkty w zależności od rodzaju i wielkości uszkodzenia oraz w zależności od materiału i stanu powierzchni. Dzięki woskom twardym i miękkim, markerom do naprawy lub specjalnym produktom w wielu kolorach w firmie Ostermann można znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Szczególnie praktyczny jest system korekcji REDOCOL w systainerze. Obejmuje najważniejsze narzędzia do korekcji powierzchni drewna, gotowe do użycia w poręcznej walizce, którą można zabrać do klienta. Stolarze mogą znaleźć wszystkie informacje na ten temat pod hasłem „#korekcjapowierzchni” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Wszystko w jednej walizce: system korekcji REDOCOL
Już nie trzeba długo szukać pasujących materiałów w magazynie! Praktyczny systainer obejmuje najważniejsze narzędzia do korekcji powierzchni drewna. Wybór zawartości ujawnia dziesięciolecia praktycznego doświadczenia ekspertów firmy Ostermann: oprócz 40 pałeczek wosku miękkiego i 30 pałeczek wosku twardego w popularnych kolorach, można znaleźć system do mieszania kolorów, pisaki do naprawy obrzeży i najważniejsze akcesoria do ich aplikacji. Pomyślano także o farbie w sprayu do wykończenia powierzchni. 

Czy jednak pojedyncze produkty? 
Ci, którzy potrzebują wyłącznie pojedynczych produktów, znajdą je w firmie Ostermann również dostępne osobno. Dostępne są woski miękkie, woski twarde i markery do naprawy w około 140 dopasowanych pojedynczych kolorach lub w kolorystycznie dopasowanych zestawach. Poza tym można znaleźć wiele produktów specjalnych, jak na przykład szpachla wypełniająca i do modelowania oraz odświeżacz do mebli. 

Jak dobrać odpowiedni kolor 
Odpowiedni kolor można najlepiej znaleźć używając szybkiej wyszukiwarki w sklepie internetowym firmy Ostermann. Wystarczy wpisać dekor lub numer płyty uszkodzonej płyty wiórowej i zostaną wyświetlone pasujące akcesoria jak na przykład woski miękkie, woski twarde lub markery do naprawy obrzeży. Alternatywnie do dyspozycji są próbki ze wszystkimi dostępnymi kolorami. 

Nowość: pisaki do nadawania struktur
Nowością w ofercie są pisaki do nadawania struktury marki REDOCOL. Zestaw składa się z 10 różnych pisaków z roztworem lazurującym i został specjalnie tworzony do dodawania drobnych słojów drewna. Szybkoschnąca lazura może być stosowana wewnątrz pomieszczeń na prawdziwym drewnie, powierzchniach dekoracyjnych i metalu.

Wskazówki i triki ekspertów firmy Ostermann 
Stolarzom, którzy nie są pewni, który produkt może być użyty do jakiego uszkodzenia i jak zastosować poszczególne artykuły, zalecamy zapoznanie się ze światem produktów w sklepie internetowym firmy Ostermann. W rubryce „Korekcja powierzchni” znajdują się nie tylko odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na ten temat, ale także instrukcje krok po kroku wraz z objaśniającymi zdjęciami. 

Szczególnie praktyczny: systainer zawiera wszystkie ważne produkty i nie powinno go zabraknąć w żadnym samochodzie montażowym.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony