ReklamaRemmers - baner ogolny A1

aktualności

REHAU poszerza kolekcję powierzchni meblowych o nowe kolory

REHAU poszerza kolekcję powierzchni meblowych o nowe kolory

Już po raz kolejny REHAU inspiruje producentów mebli, stolarzy, architektów i wszystkich zaangażowanych w projektowanie wnętrz swoją kolekcją trendów kolorystycznych Passion for Color. Najnowsza kolekcja REHAU to prawdziwa uczta dla zmysłów: Sześć kolorów, od ciepłego, ziemistego Curcuma Gold po ognistą Chilli Red i delikatny odcień Vanilla, które przemawiają do wszystkich zmysłów i przygotowują scenę dla kreatywnej swobody projektowania. Sześć odcieni Passion for Color zostało zaprojektowane tak, aby swobodnie łączyć je ze sobą lub prezentować je jako monolityczną zabudowę  w jednym kolorze.

"Passion for Color to kolekcja, która opowiada historie" - mówi Juliane Hoffmann, specjalista ds. marketingu w dziale Furniture Interior. "Historie, które pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje. Chcemy inspirować naszych klientów do tworzenia niezwykłych projektów. W tym roku podróż przenosi nas do świata przypraw. Nasze kolory pobudzają zmysły i nie tylko można je zobaczyć, ale przy odrobinie wyobraźni i zamkniętych oczach można je nawet powąchać i posmakować".

Kolory inspirowane światem przypraw 
Czy ktokolwiek, kto odwiedził targ przypraw w Marrakeszu, mógłby kiedykolwiek zapomnieć o kolorach i zapachach, które tam panują? REHAU przenosi tę eksplozję zmysłów do wnętrz, dzięki Passion for Color 2023. Kolory inspirowane światem przypraw zamienią przestrzeń w ucztę dla zmysłów. Kolekcja składa się z sześciu różnych odcieni. Spektrum rozciąga się od harmonijnego Curcuma Gold do eleganckiego Pepper Grey i letniego Vanilla Cream. Każdy odcień może świetnie prezentować się na całej zbudowanie meblowej lub może być łączony z innymi odcieniami z kolekcji różnymi materiałami. Odniesienia do natury i ciepło, jakim emanują kolory, doskonale wpisują się w obecne trendy. "Zauważyliśmy, że ludzie tęsknią za miejscami odosobnienia, w których czują się bezpiecznie", mówi Linda Maglione, Product Management Furniture Components w REHAU. "Dlatego skupiamy się na naturalnych, ciepłych odcieniach kolorów, które harmonijnie komponują się z wystrojem wnętrz i nigdy się nie znudzą".

Dzięki kolekcji Passion for Color 2023 REHAU po raz kolejny udowadnia swoje motto "Enabling Exceptional Design", oferując swoim klientom impuls do realizacji ich pomysłów projektowych. "Wnętrza są w rzeczywistości sceną, na której projektant tworzy swoje projekty - Passion for Color jest początkową inspiracją do projektowania. Dzięki naszemu portfolio dobrze przemyślanych produktów i rozwiązań zapewniamy naszym klientom niezbędne materiały i rozwiązania, aby urzeczywistnić naprawdę niezwykłe projekty", mówi Juliane Hoffmann.

Design we wnętrzach 
Sześć kolorów dostępnych jest dla powierzchni RAUVISIO noir, która zachwyca klasycznym matowym wykończeniem i aksamitną miękkością. Dzięki zabezpieczeniu przed odciskami palców, wytrzymała powierzchnia HPL jest łatwa w czyszczeniu i wysoce odporna na zarysowania. Niskie odbicie światła zapewnia, że odcienie kolorów zachowują niezwykłą głębię matu.
 
Kolekcja Passion for Color 2023 wzbogacona zostanie również o powierzchnię akrylową – RAUVISIO brilliant noble matt. Obie powierzchnie można idealnie łączyć. RAUVISIO noir do najczęściej używanych powierzchni poziomych i RAUVISIO brilliant noble matt do powierzchni pionowych. W ten sposób REHAU oferuje producentom mebli i projektantom wszystko, czego potrzebują do projektowania wnętrz z jednej formy z powierzchniami, obrzeżami i żaluzjami, które są dopasowane pod względem koloru i materiału - wszystko jakości REHAU.
 
Więcej szczegółów na temat aktualnej kolekcji Passion for Color można znaleźć klikając TUTAJ.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Vanilla Cream
Curcuma Gold
Ground Chili
Nutmeg Brown
Pepper_Grey
Pink Salt
Passion for color REHAU

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony