ReklamaRehau Passion for Color A1
Rusza „Majówka z Hettich”!

Znów wyruszamy w trasę!

„Majówka” w polskiej tradycji oznacza spotkania z przyjaciółmi i dlatego właśnie zaplanowaliśmy serię eventów w Twojej okolicy. Z poczęstunkiem, przy kawie, a już na pewno zupełnie na luzie. I na pewno z mnóstwem atrakcji! 

To już kolejny rok, w którym organizujemy spotkania na żywo z naszymi klientami. Głównym bohaterem tegorocznej akcji  pod hasłem: „Majówka z Hettich 2024” jest nasz absolutny klasyk: szuflada InnoTech Atira. Ale do dyspozycji będzie niemal pełne portfolio naszych produktów.

InnoTech Atira – wyjątkowa szuflada. W wyjątkowej cenie
System szuflad InnoTech Atira zapewnia nieograniczoną swobodę w zakresie projektowania szuflad. Bazując na jednej podstawowej oskrzyni możesz dostosować i modyfikować szuflady według własnych potrzeb i preferencji. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Boki szuflady InnoTech Atira pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także rolę dekoracyjną. Sam bok szuflady można wykończyć na kilka różnych sposobów, stosując na przykład ukochane przez użytkowników relingi, które idealnie sprawdzą się w kuchni czy w łazience, TopSide z metalu lub szkła lub wypełnienie z dowolnie wybranych materiałów. Wszechstronność wykończenia sprawia, że szuflada w jednej chwili zmienia charakter i typowo kuchennej staje się idealnym rozwiązaniem do mebli w salonie czy w sypialni. To naprawdę wyjątkowa szuflada. A do tego podczas Majówki z Hettich możesz ją kupić w naprawdę wyjątkowej cenie. 


Gdzie będziemy? 
W 2024 roku zaplanowaliśmy 17 eventów u naszych największych dystrybutorów w całej Polsce. Na trasie spędzimy około trzech tygodni, zaglądając przy tym w różne rejony kraju. Tegoroczny tour, podobnie jak ten ubiegłoroczny, będzie przebiegał równolegle na północy i na południu Polski, co oznacza, że jednego dnia odbywać się będą jednocześnie dwa eventy. Chcemy oczywiście dotrzeć z naszymi produktami bezpośrednio do klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na wszystkich: od uczniów, uczących się zawodu, po wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z naszymi systemami do mebli oraz tych, którzy chcą się ich nauczyć. Wszyscy są mile widziani. 

Nie zabraknie niespodzianek i atrakcji
A co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy? Nie spodziewaj się gadających głów i nudnych prezentacji produktowych. Na naszych spotkaniach będą lecieć wióry. I to dosłownie! 

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokazy techniczne a także prezentacje produktowe naszego pełnego portfolio. Podczas eventów nauczymy Cię jak szybko i wygodnie montować szuflady InnTech Atira, co więcej otrzymasz od nas całkowicie bezpłatny szablon montażowy, który pomoże Ci w montażu tych właśnie szuflad. Czeka na Ciebie moc innych atrakcji - w tym konkurs z wyjątkowymi nagrodami. A dodatkowo rejestrując swój udział online i biorąc udział w wybranym evencie otrzymasz nagrodę gwarantowaną  – kubek termiczny*. Pamiętaj – aby odebrać kubek musisz pojawić się na wybranym przez siebie evencie i przedstawić nam potwierdzenie rejestracji, które otrzymasz od nas mailem. 

W naszym konkursie do zdobycia są fantastyczne nagrody. Nagroda dnia to stół warsztatowy 7w1 marki Kraft&Dele, a nagrody główne to dwa BlueMax Mini 2/6. Z takim wyposażeniem naprawdę możesz zaszaleć w warsztacie! Co trzeba zrobić aby je zdobyć? To proste – wystarczy na evencie, a najlepiej najszybciej w Polsce, skręcić szufladę InnoTech Atira. Regulamin konkursu znajdziesz na naszej stronie www.hettich.com

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym - strona internetowa "Majówka z Hettich 2024"
Przygotowaliśmy specjalny landingpage, który będzie na bieżąco aktualizowany o informacje, dotyczące projektu. Ponad to nasi pracownicy będą relacjonować przebieg trasy na wszystkich naszych kanałach social media. Dokładne informacje o trasie "Majówka z Hettich 2024" oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na https://web.hettich.com/pl-pl/inspiracja/majowka-z-hettich

To jak? Widzimy się? 
Do zobaczenia na trasie!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony