ReklamaSenoplast - bez plam

aktualności

Szuflady InnoTech Atira. Funkcjonalność i doskonały design w Twoim domu.

Szuflady InnoTech Atira. Funkcjonalność i doskonały design w Twoim domu.

Pojemne, estetyczne i nowoczesne szuflady to marzenie każdego, kto ceni wygodne i  funkcjonalne rozwiązania w codziennym życiu. System szuflad InnoTech Atira od Hettich to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którym przechowywanie kojarzy się przede wszystkim z wygodą i porządkiem.  InnoTech Atira to szuflady z charakterem!

Szuflady InnoTech Atira to kwintesencja elegancji w dowolnym wnętrzu Twojego domu. Czyste linie i nowoczesny design sprawiają, że z powodzeniem zamontujesz je i w kuchni, i w łazience, a także w pokoju dziennym czy sypialni. Możesz wybrać wykończenie boków szuflad według własnej koncepcji, a także zdecydować się na najbardziej odpowiadający Ci kolor. Przeszklone boki? Żaden problem. System InnoTech Atira  umożliwia Ci skomponowanie szuflady według Twoich preferencji, z uwzględnieniem ilości miejsca w zabudowie oraz dopasowania kolorystycznego. Co ważne, dzięki naszym akcesoriom, optymalnie zorganizujesz również wnętrze szuflady, decydując o układzie jej zawartości. Dzięki modułowej organizacji przestrzeni, wszystko, co przechowujesz, będzie miało swoje miejsce, więc oszczędzisz cenny czas spędzany do tej pory na poszukiwaniach. 

W systemie InnoTech Atira zadbano o każdy detal. Innowacyjne funkcje, takie, jak częściowy lub pełny wysuw, a także Push to Open Silent sprawiają, że masz pełen dostęp do przechowywanej zawartości, a otwieranie i zamykanie szuflady odbywa się w wyniku lekkiego dotknięcia frontu. Nie martwisz się o takie szczegóły, jak wybór uchwytów – otwierasz i zamykasz szufladę dotykając jej frontu np. nadgarstkiem, nie przerywając pracy! Niezawodne prowadnice zastosowane w InnoTech Atira dbają o niezakłóconą pracę szuflady oraz doskonale radzą sobie z jej obciążeniem. Ten stabilny system to gwarancja płynnej pracy oraz niezawodności na lata.

System szuflad InnoTech Atira pozwoli Ci stworzyć piękne i funkcjonalne miejsce do przechowywania w dowolnej przestrzeni.

Szukasz innych pomysłów, inspiracji lub produktów?
Odwiedź nas na hettich.com/pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony