ReklamaFirmax (VBH) A1

aktualności

Top Ten – teraz czas inwestycji

Top Ten – teraz czas inwestycji

Top Ten Sp. z o.o.

Istniejąca od ponad 20 lat firma Top Ten Sp. z o.o. cały czas się rozwija. Progres polskiego przedsiębiorstwa nie zwalnia tempa. Zwłaszcza, że firma znajduje się obecnie w okresie inwestycji.

Top Ten Sp. z o.o. powstała w 1996 r. Początkowo prowadziła działalność hurtową, jednak od początku specjalizując się w dostarczaniu różnorodnych okuć meblowych dla tej branży.

Ważny zespół specjalistów

Jednak dążąc do sprostania oczekiwaniom klientów, firma cały czas wzbogaca oferowany asortyment produktów dla meblarzy a także zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Pomaga w tym zespół specjalistów, z którymi firma współpracuje i realizuje projekty dotyczące nowych technologii w zakresie produkcji mebli i okuć meblowych.

Dlatego właśnie Top Ten może dostarczać na rynek coraz to nowsze i doskonalsze produkty. Do klientów firmy należą fabryki meblowe w Polsce, Niemczech, Szwecji oraz Rosji.

Trafione inwestycje

Praktycznie od początku swojego istnienia przedsiębiorstwo specjalizuje się w konfekcjonowaniu okuć meblowych. Ten element swojej działalności Top Ten stara się cały czas rozwijać, usprawniając procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację u klienta.

Top Ten cały czas nie zwalnia tempa i kontynuuje rozpoczęte w roku 2017 inwestycje, wciąż usprawniając i unowocześniając swoje możliwości produkcyjne. Celem tych kompleksowych działań jest stworzenia oferty, która będzie jak najbardziej atrakcyjna dla obecnych i przyszłych klientów.

Dlatego firma rozbudowała już swój park maszynowy o nowoczesną linię produkcyjną, która znacząco podniosła wydajność procesu pakowania. Na tym jednak nie koniec. Ten element inwestycji uzyskał niedawno nowe funkcjonalności i szerszy wachlarz możliwości, co pozwala jeszcze elastyczniej spełniać rosnące oczekiwania klientów. Wkrótce natomiast pakowalnia wzbogaci się jeszcze o nową, szybką maszynę do konfekcjonowania niewielkich elementów, dzięki czemu skróceniu ulegnie czas kompletacji drobnych worków.

Znaczne zwiększenie możliwości produkcyjnych

Po uruchomieniu linii do wytwarzania kleju zarząd firmy zdecydował o jej rozbudowaniu o kolejne urządzenie. Nowa maszyna już pracuje i pozwala nie tylko produkować więcej tubek kleju o pojemności 15 gram, które dotąd były w ofercie, ale także opakowań większych – 30 gramowych.

Ta inwestycja pozwoliła firmie na dwukrotne zwiększenie wydajność produkcji w zakresie klejów oraz poszerzyła oferowany asortyment.

Ostatnie lata dla Top Ten to bardzo pracowity czas intensywnych projektów inwestycyjnych, przynoszących oczekiwane efekty w postaci coraz większego zaufania i satysfakcji klientów.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony