ReklamaLinak baner A1 showroom
Twoja kuchnia może więcej z Hettich!

Masz dosyć chaosu i bałaganu w kuchni? Koniec z tym! Aby wszystko w niej perfekcyjnie działało, Twoja kuchnia musi współdziałać z Tobą! Podpowiemy Ci, jak ją wprowadzić na wyższy poziom za sprawą innowacyjnego programu Intelligent Kitchens!

We wnętrzu każdej nowoczesnej kuchni ważne są ergonomiczne meble, wygodne sposoby przechowywania oraz niezakłócony dostęp  do produktów, których potrzebujesz. Nowoczesna kuchnia ułatwia działania i pozwala zachować porządek. Nie biegasz po jej wnętrzu poszukując nieustannie odpowiednich garnków, zastawy, sztućców  czy przypraw. Tu wszystko masz pod ręką i skupiasz się na tym, co najprzyjemniejsze: na gotowaniu! Podstawą jest zaplanowanie, gdzie będziesz przechowywać niezbędne sprzęty AGD, talerze, garnki i patelnie oraz  produkty spożywcze. Potem zadbaj o detale!

Wszystko na swoim miejscu
Kluczem do sukcesu w nowoczesnej  kuchni jest funkcjonalność, to pewne. Podpowiemy Ci, jak rozplanować jej układ oraz podsuniemy pomysły na wygodne przechowywanie niezbędnych rzeczy. Wskażemy Ci idealne miejsce na kuchenną spiżarnię, przechowywanie patelni oraz garnków, zastawy stołowej, a nawet odpadków i środków czystości.  Ważne, aby wszystko było w zasięgu Twojej ręki, a sięganie po niezbędne przedmioty było dla Ciebie intuicyjne i wygodne. Małe AGD, produkty spożywcze i akcesoria kuchenne ulokowane w pobliżu kuchenki i piekarnika zdecydowanie ułatwią Ci codzienne działania. Ważne, abyś znalazł optymalne miejsce również dla kosza na śmieci oraz środków czystości. Damy Ci wskazówki jak to mądrze zaplanować oraz utrzymać w tych miejscach porządek.  Szuflada, w której wszystko znajdziesz
Największa zmora każdej pani domu? Wypełniona po brzegi szuflada, na której przejrzenie tracisz mnóstwo czasu. Oszczędź go i zorganizuj swoje kuchenne szuflady w przemyślany sposób. Podpowiadamy: nasze wkłady do szuflad to doskonałe rozwiązanie – układasz przybory kuchenne wg swojego pomysłu i potrzeb i już nigdy nie musisz szukać pokrywki, łyżki cedzakowej czy zakrętki. Dodatkowo zastosowane w szufladach prowadnice z pełnym wysuwem sprawiają, że będziesz mieć pełen wgląd w zapasy spożywcze czy sprzęty ukryte we wnętrzu. Nareszcie szklane pojemniki na żywność i sprzęty do gotowania będą uporządkowane i zawsze je znajdziesz! 

Zadbaj również o komfort i bezpieczeństwo przechowywania produktów w lodówce. Nasze prowadnice Quadro do szuflad ułatwią Ci korzystanie z zasobów lodówki, zamrażarki czy chłodziarki do wina! Magazynowanie żywności stanie się bardzo wygodne, a dostęp do nich będzie łatwy!

Chcesz czegoś więcej? Wykorzystaj eleganckie modułowe elementy we wnętrzu szuflady i zorganizuj jej wnętrze tak, jak chcesz. Ty ustalasz ile potrzebujesz przegródek, w jakim szyku je ustawisz i co będziesz w nich przechowywać. I, co ważne, wnętrze szuflady zyska niezwykle elegancki charakter! Wkłady możesz dopasować do stylu swojej kuchni, jej koloru i swoich potrzeb.  Twoja kuchnia jeszcze nigdy nie była tak piękna i doskonale zorganizowana!

Potrzebujesz więcej pomysłów, żeby ułatwić sobie codzienne życie?
Odwiedź nas na: www.hettich.com 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony