ReklamaSenoplast - bez plam

aktualności

Udana współpraca REHAU & PFLEIDERER przy wdrożeniu na rynek cienkich blatów UltraFit Pfleiderer.

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Udana współpraca REHAU & PFLEIDERER przy wdrożeniu na rynek cienkich blatów UltraFit Pfleiderer.

Dekory użyte w aranżacji: Blat Ultrafit: R30348 NW Dąb Olejowany. Płyta laminowana z Kolekcji Mood Stories: U19503 Avocado, U12188 Szary Jasny

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer podąża za trendem minimalistycznych, lekkich mebli. To nowa jakość na rynku i design, który wnosi do wnętrz niesamowity klimat. Dzięki właściwościom samego materiału oraz obrzeżom REHAU nowe blaty PFLEIDERER będą zachwycały wiele lat.

ULTRACIENKIE
Blaty UltraFit mają jedynie 13 mm grubości, dzięki czemu nadają meblom wizualną lekkość. Doskonale wpisują się w trend lekkich, zgrabnych mebli oraz minimalistycznych aranżacji wnętrz. Sprawdzą się w kuchni, salonie, sypialni, w pokoju młodzieżowym i dziecięcym, a nawet w łazience. 


ULTRAWYTRZYMAŁE
Powierzchnie blatów, zwłaszcza tych stosowanych w kuchni, muszą być odporne na ścieranie, zarysowania, działanie środków chemicznych, ale też wysokie temperatury. Rdzeniem blatów UltraFit jest niezwykle wytrzymała, wilgocioodporna płyta konstrukcyjna stosowana w budownictwie. 


ULTRANOWOCZESNE
Blaty UltraFit są produktem wyjątkowo estetycznym. Zarówno z dołu, jak i góry pokryte są laminatem w tym samym dekorze. Co więcej, również krawędź blatu wykończona została obrzeżem ABS REHAU w tym samym kolorze, co bardzo rozszerza zakres ich zastosowań i pozwala rozwinąć wodze fantazji przy projektowaniu wnętrza.  Obrzeża meblowe REHAU stanowią specjalność w branży meblowej i symbolizują to, co ceni sobie każdy: niezawodność.

Dekory użyte w aranżacji: Blat Ultrafit: S68048 UR Abruzzo Colore, Płytę laminowaną z Kolekcji Mood Stories: U16003 Beż Piaskowy

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer znakomicie wpisuje się w obowiązujące trendy, ale co najważniejsze, pozwoli zbudować meble o wyjątkowych walorach estetycznych, które jakością i nienagannym wyglądem będą nas zachwycały przez wiele lat. 

Dowiedz się więcej o nowej kolekcji PFLEIDERER: UltraFit Blat Roboczy P5 Pfleiderer Polska oraz obrzeżach REHAU: Obrzeża meblowe | REHAU

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony