ReklamaRehau Passion for Color A1
WingLine – szafa w nowym wydaniu

Hettich

Marzysz o naprawdę dużej szafie? Z systemem WingLine firmy Hettich będziesz swobodnie korzystać z nawet największego modelu bez wysiłku. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w sypialni, garderobie, przedpokoju czy kuchni. WingLine to gwarancja super jakości i wygody w dowolnym pomieszczeniu!

Teraz korzystanie nawet z dużej szafy może być proste! WingLine to innowacyjne systemy przeznaczone do dwuskrzydłowych drzwi składanych, które zachwycają wszechstronnością i zaawansowaną technologią i, co najważniejsze, znacznie ułatwiają codzienne czynności. Doskonale radzą sobie z dużymi powierzchniami drzwi oraz ich wagą. Ten innowacyjny system poradzi sobie ze skrzydłem o wadze nawet do 25 kg! Jego rozmiar również nie stanowi już problemu – WingLine sprawdzi się przy naprawdę dużych wymiarach  drzwi – umożliwia swobodne i bezpieczne otwieranie  skrzydła o wysokości do 2400 mm i szerokości do 600 mm. 

Co ważne, dzięki WingLine drzwi składane z płyty meblowej możemy zastosować w całej zabudowie szafy, zarówno na prostej ścianie, jak i w narożnikach. To rozwiązanie pozwala zaprojektować szafę w najbardziej optymalny sposób, wykorzystać 100% miejsca, korzystać z niej bez problemu i… bez wysiłku. Pracę systemu ułatwiają zawiasy Sensys 110° bez automatyki zamykania, gwarantujące swobodę i płynność podczas otwierania i zamykania drzwi szafy. Teraz przesuwanie i otwieranie nawet największych frontów o różnych ciężarach nie jest problemem! 

Jeden dotyk i gotowe!
Innowacyjny system do drzwi składanych WingLineL umożliwia otwieranie nawet największej powierzchni drzwi jedną dłonią dzięki modułowi Push to move. Cichą pracę systemu zapewnia opcja Silent System. WingLine L umożliwia również zaprojektowanie eleganckiej szafy bez uchwytów – wystarczy nacisnąć jej front, aby uzyskać dostęp do jej wnętrza – całkowite rozsunięcie skrzydeł drzwi ułatwia odsłonięcie zawartości szafy, dając wspaniały efekt panoramy. Jak to działa? W systemie WingLine drzwi składane „łamią się” na mniejsze fronty dając nam wygodny dostęp do całego wnętrza szafy  - to maksimum komfortu! Po zamknięciu szafy drzwi tworzą z pozostałą częścią zabudowy dużą i gładką płaszczyznę, nawet z zamontowanymi obok drzwiami przesuwanymi!  Efekt to spójna, elegancka powierzchnia, która dodaje wnętrzu nowoczesności i klasy.Narożniki? Żaden problem!
Ten system sprawdzi się również w przypadku trudnodostępnych stref, jakim są narożniki. System WingLine L umożliwia funkcjonalne zaaranżowanie narożnego  wnętrza, czyli optymalne wykorzystanie przestrzeni, która do tej pory była kłopotliwa.  Jeżeli doposażymy go w moduł Push to Move, zyskamy pełną swobodę otwierania i zamykania szafy – tu  również wystarczy jeden ruch dłoni, aby swobodnie dostać się do jej wnętrza. Takie optymalne zaaranżowanie przestrzeni jest możliwe nie tylko w sypialni, ale również sprawdzi się w kuchni czy przedpokoju.

www.hettich.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony