ReklamaUniversal Robots

aktualności

„Witaj w lepszym domu” – nowa kampania IKEA 

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

„Witaj w lepszym domu” – nowa kampania IKEA 

Ikea

1 września  br. wystartuje nowa kampania „Witaj w lepszym domu”, w której IKEA zwraca uwagę na rolę równowagi w codziennej przestrzeni. Celem spotu jest zachęcenie Polaków do dbania o większą harmonię w swoich czterech ścianach, którą uzyskamy dzięki odpowiedniemu urządzeniu wnętrza. 

To twój dom. To miejsce, które wypełniasz swoim sercem (…) – brzmią pierwsze zdania otwierające nowy spot IKEA i cały rok katalogowy 2021. Historia filmu przedstawia dom jako miejsce relaksu i odpoczynku, jako przestrzeń, w której zmieniają się meble, ale nie uczucia. Fabuła skupia się na sytuacjach z codziennego życia mieszkańców, np. zabawie z dziećmi, relaksującej drzemce, parze tańczącej w zaciszu swojego mieszkania.

Nowa kampania IKEA podkreśla rolę dobrego samopoczucia i relaksu płynącego z harmonijnie urządzonego domu oferującego zdrowe i bezpieczne rozwiązania. Marka pokazuje, że niezależnie od tego, czy potrzebujemy równowagi fizycznej, np. poprzez ułatwienie gotowania zdrowych posiłków dzięki różnym kuchennym akcesoriom, czy psychicznej – dbanie o komfortowe miejsce do odpoczynku – uporządkowana przestrzeń odgrywa istotny element w naszym codziennym poszukiwaniu harmonii.

IKEA oferując ergonomiczne rozwiązania podkreśla swoją  rolę w tworzeniu lepszego, bardziej zrównoważonego domu oraz inspiruje Polaków do troski o swoje dobre samopoczucie w czterech kątach.

O kampanii

Kampania ruszy 1 września br. i obejmie kanały TV oraz Digital w ramach zasięgowych emisji Video i Display. Stworzenia kreacji, strategii i konceptu kreatywnego podjęła się Agencja Instinct pod okiem reżysera Nielsa Grabola oraz Dyrektora Fotografii Michaela Krichmana. Polską adaptację spotu przygotowała agencja VMLY&R.

Za postprodukcję odpowiada studio Badi Badi, a za komunikację PR – agencja Garden of Words. Planowanie oraz zakup mediów do kampanii koordynuje w całości dom mediowy Wavemaker.
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony