ReklamaSenoplast A1

aktualności

Zero zachorowań na koronawirusa w spółce REHAU Polska

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Zero zachorowań na koronawirusa w spółce REHAU Polska

REHAU

Restrykcyjne przepisy dotyczące bezpieczeństwa poruszania się i higieny na terenie wszystkich lokalizacji spółki REHAU w Polsce to podstawa, by maksymalnie ograniczyć możliwość zachorowań na COVID-19. Wszyscy nasi pracownicy są zdrowi, a to dla nas najważniejsze  – komentuje Lokalny Zespół Zarządzania Kryzysowego.

W Baranowie i Gliwicach pracownicy biurowi do końca maja pracują zdalnie, podobnie jak część osób w Śremie. Ze względu na charakter pracy w zakładzie, działania produkcji odbywają się w normalnym trybie, jednak to właśnie w tym miejscu ze względu na dużą ilość zatrudnionych skupiamy maksimum działań. Rozdysponowaliśmy ponad 2 300 maseczek ochronnych, zakupiliśmy ponad tysiąc litrów płynów dezynfekujących, regularnie mierzymy wysokość temperatury naszym pracownikom. Te i szereg innych działań pozwalają nam zabezpieczyć proces produkcyjny oraz realizować zamówienia oraz transport do naszych Klientów.

Nasza spółka przygotowuje się do powrotu do „nowej” normalności. Od czerwca nasi pracownicy, którzy będą chcieli będą mogli wrócić do biur. Każdy pracownik otrzyma zestaw startowy, w tym maseczki czy żele dezynfekujące. Obecnie trwa kampania informacyjna, w której pracownicy dowiedzą się jak wyglądają obecne zasady bezpieczeństwa czy przemieszczania się po biurze – komentuje Zarząd.

Więcej informacji na stronie poświęconej działaniom firmy na covid-19.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony