ReklamaSenoplast A1

aktualności

Zmiany w Deftrans – rebranding i nowa strona internetowa

Biznes

aktualności

Mebleinfo   

Zmiany w Deftrans – rebranding i nowa strona internetowa

Deftrans

Lider na rynku mebli łazienkowych, firma Deftrans, startuje ze swoją nową stroną internetową, na której zobaczymy także odświeżoną identyfikację wizualną. Zarówno logotyp, jak i witryna powstały w zgodzie z najnowszymi trendami dotyczącymi brandingu i projektowania stron, a także z uwzględnieniem zasad User Experience Design.

Strona zyskała nową, atrakcyjną szatę graficzną i szereg funkcjonalności ułatwiających nawigowanie po niej. Nowe logo natomiast to zwrot ku nowoczesnej i prostej formie.

Firma Deftrans to polski producent wysokiej jakości modułowych mebli łazienkowych i kuchennych produkujący dla swoich 3 marek – Defra, NAS i Fig. Firma tworzy meble nie tylko na rynek rodzimy, ale także eksportuje je do ponad 30 krajów na całym świecie. Nowa strona internetowa i logotyp firmy są naturalnym następstwem rozwoju przedsiębiorstwa i wynikają z chęci dopasowania się do oczekiwań swoich odbiorców. 

Serwis deftrans.com.pl to szczegółowe i skrupulatne źródło informacji na temat organizacji. Intuicyjne i uproszczone menu sprawnie poprowadzi internautę do działu związanego z historią firmy i jej specjalizacją, działalnością CSR, czy wyróżnikami poszczególnych marek.

Dla klientów szczególnie przydatna może okazać się zakładka „filmy instruktażowe”, w której znajdą szereg praktycznych porad dotyczących sprawnego i bezproblemowego montażu swoich mebli. „Kariera” natomiast to miejsce, w którym precyzyjnie opisano wartości firmy, proces rekrutacyjny, a także kluczowe aspekty polityki kadrowej.

Odświeżona strona internetowa stanowi wizytówkę firmy i podkreśla w szczególności jej rodzinny charakter oraz prowadzoną przez Deftrans od lat działalność prospołeczną i ekologiczną w postaci Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego i Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.

- Nasza nowa  strona internetowa i przeprowadzony rebranding Deftrans jest dla nas symbolem nowego etapu życia firmy. Chcemy otwarcie mówić o tym, jak działamy i jakie aktywności podejmujemy jako firma, by promować i rozwijać naszą piękną, ale wciąż niedocenianą krainę – Dolinę Baryczy. Jesteśmy przekonani, że nasza odświeżona witryna to dobry start ku nowej, lepszej komunikacji na temat Deftransu i jej marek, a także promocji naszych działań CSR w regionie – mówi Edyta Defratyka, wiceprezes firmy Deftrans.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy - www.deftrans.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony