ReklamaFestool akumulator

nowości

Całkiem nowa formuła odkurzania!

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Całkiem nowa formuła odkurzania!

Hoover

Firma Hoover wprowadza właśnie na polski rynek nowoczesny, wydajny odkurzacz - H-FREE 500. To wielofunkcyjne urządzenie, umożliwia idealne czyszczenie powierzchni w domu i w samochodzie. Odkurzacz pionowy jest kompaktowy, lekki i funkcjonalny, dzięki czemu sprzątanie jest zdecydowanie prostsze. Do tego urządzeniem można sterować za pomocą wi-fi.

Mocny i wszędzie się zmieści

Na pewno wato docenić niewielki rozmiar odkurzacza. Ułatwi to jego przechowywanie (zaledwie 69 cm po złożeniu). Urządzenie zmieści się więc nawet w niewielkiej szafce. Ponadto jest bardzo lekki, co ułatwia manewrowanie urządzeniem i docieranie do wszystkich powierzchni, nawet tych trudno dostępnych. W zestawie znajdziemy dedykowane szczotki, np. do sprzątania samochodu, usuwania sierści zwierząt, czyszczenia twardych podłóg, czy miękkich mebli. 

Bezszczotkowy silnik H-LAB wraz z dedykowanymi akcesoriami zapewnia wyjątkową moc ssania.  Dzięki temu usuniemy drobny pył i większe zanieczyszczenia. Bateria litowa zapewnia najwyższą wydajność, a z odkurzacza można korzystać do 40 minut na jednym ładowaniu.

Poziom naładowania baterii wskazuje czytelna dioda LED. Urządzenie łatwo podłączymy do źródła zasilania, wystarczy zdemontować samą baterię (przypomina to ładowanie telefonu).

Odkurzanie z Wi-Fi

Hoover H-Free 500 został wyposażony w funkcję Wi-Fi. Dzięki aplikacji Hoover Wizard użytkownicy mogą być na bieżąco informowani o wydajności urządzenia. To umożliwia także aktywację szeregu dedykowanych funkcji tj.: sprawdzanie zużycia baterii, przeglądanie statystyk użytkowania, monitorowanie i otrzymywanie powiadomień na temat konserwacji odkurzacza, a także innych niestandardowych opcji, takich jak funkcja obliczania spalonych kalorii podczas odkurzania.

Nowe, bezprzewodowe odkurzacze Hoover H-FREE 500 są dostępne w sprzedaży w atrakcyjnych cenach od 899 zł w sklepach Media Expert.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Całkiem nowa formuła odkurzania!
Całkiem nowa formuła odkurzania!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony