ReklamaRehau Passion for Color A1

nowości

Filmy dotyczące zastosowania na temat klejenia specjalnego i powierzchni.

Filmy dotyczące zastosowania na temat klejenia specjalnego i powierzchni.

Firma Ostermann ma 2 nowe filmy wyjaśniające w temacie klejów.

Różnorodność klejów firmy Ostermann jest ogromna. Jaki produkt wybrać do klejenia np. lustra? Który z nich do blachy ryflowanej? A... Czy do klejenia powierzchni linoleum zawsze używa się kleju stolarskiego? Odpowiedzi udzielają dwa nowe filmy aplikacyjne na OstermannTV

W codziennym życiu warsztatowym jest tyle różnych materiałów, ile jest klejów. Wybór odpowiedniego kleju nie zawsze jest łatwy. Ponadto, niektóre materiały mogą być przetwarzane tylko z określonymi rodzajami klejów, podczas gdy inne można wybrać z szerokiej gamy produktów. Dwa nowe filmy dotyczące zastosowania firmy Ostermann właśnie wyjaśniają tą sprawę. Pierwszy z nich demonstruje klejenie powierzchni linoleum lub HPL w różnych zastosowaniach i przy użyciu trzech różnych produktów REDOCOL. Drugi film dotyczy przypadków specjalnych, takich jak klejenie luster lub płyt metalowych na materiały drewniane. W krótkim filmie dotyczącym zastosowania można zobaczyć, jakie produkty REDOCOL eksperci od klejów firmy Ostermann tutaj polecają i jak najlepiej je zastosować. Wszystkie informacje o filmach można znaleźć wpisując hasło „#filmoklejach” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Klejenie powierzchni: 3 sposoby – jeden cel 
Film pokazuje klejenie powierzchni linoleum lub HPL za pomocą trzech wysokiej jakości klejów REDOCOL (klej stolarski Kombicoll Super-N, klej kontaktowy w sprayu w zbiorniku, klej PUR Osterpur). Można się dowiedzieć o zaletach różnych rodzajów kleju dla poszczególnych zastosowań oraz jak perfekcyjnie nakładać klej. 

Przypadki specjalne: szkło i metal 
W praktyce nie tylko drewno i materiały drewnopochodne wymagają klejenia. Liczne inne materiały takie jak lustra czy metal są wykorzystywane w meblach i aranżacji wnętrz. Specjalny klej REDOCOL MS-Polymer nadaje się na przykład do klejenia trudnych materiałów, takich jak kamień naturalny, beton, szkło, tynk lub różne tworzywa sztuczne. Do metalu odpowiednim rozwiązaniem jest klej PUR REDOCOL Osterpur. W filmie można znaleźć wszystkie istotne informacje dotyczące obróbki i czasu prasowania. 

OstermannTV: jedno kliknięcie, które się opłaca
W OstermannTV na stronie www.ostermann.eu stolarze znajdą wiele innych filmów z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zastosowania przy klejeniu i obróbce obrzeży lub obróbce ulubionych produktów firmy Ostermann.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony