ReklamaSchattdecor A1

nowości

Jak ukryć w domu…suszarkę?

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Jak ukryć w domu…suszarkę?

Candy

Suszarka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Pojawia się jednak dylemat, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach – gdzie ustawić to urządzenie by nam nie przeszkadzało a jednocześnie umożliwiało spokojne schnięcie ubrań? Odpowiedzią są suszarki w zabudowie.

Suszarki do zabudowy jako jedyna na rynku oferuje firma Candy, która wyposaża je w pompę ciepła. Można więc bez obaw suszyć nawet najbardziej delikatne tkaniny. Warto również zwrócić uwagę na ich energooszczędność. Pozwalają ograniczyć zużycie energii nawet o 50 % w stosunku do zwykłych suszarek kondensacyjnych. Ciepło nie jest emitowane do otoczenia, a to zaś bardzo ważne w przypadku urządzeń do zabudowy.

Certyfikat Woolmark i Easy Case

Doskonałą ochronę ubrań gwarantuje także Certyfikat Woolmark. Trzeba wiedzieć, że urządzenie, które go posiada, odpowiednio zadba nawet o najbardziej delikatne tkaniny. Dzięki temu możemy więc suszyć wszystkie ubrania, nawet wełniane. Temperatura suszenia jest właściwie dobrana, a rozmiar ubrań nie ma prawa ulec zmianom.

Suszarka Candy CBTD 7A1TE-S została wyposażona w kasetkę Ease Case, które jest patentem firmy. Charakteryzuje się niezwykle prostą instalacją. Nie wymaga podłączenia do wody ani odpływu, a skropliny gromadzą się w tym specjalnie zaprojektowanym zbiorniku. Easy Case mieści się w drzwiach suszarki. Posiada praktyczny, ergonomiczny kształt, który ułatwia jego zdejmowanie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. Zbiornik ten może pomieścić do 5 litrów wody. Więc co istotne, nie trzeba go więc wyjmować po każdym cyklu suszenia. Jego przezroczysty kolor ułatwia kontrolę poziomu wody. W ten sposób unika się ryzyka, że cykl suszenia zostanie przerwany.

Najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi

W domach, w których są małe dzieci, pranie trzeba robić nawet codziennie. Problemem jest więc szybkie suszenie odzieży. Rozwiązaniem tego kłopotu jest odpowiednio dobrana suszarka. Candy CBTD 7A1TE-S oferuje tu specjalny Program Dziecięcy, który skutecznie wysuszy ubranka i pościele najmłodszych domowników.

Co ciekawe, urządzenie posiada też funkcję opóźniana startu. To umożliwia ustawienie późniejszej godziny i wyjęcie ubrania po powrocie z pracy lub zaprogramować suszarkę, tak aby działała w nocy.

Urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą (poziom hałasu urządzenia to 67 DB). Nie musimy się obawiać, że zakłóci sen domowników.

Nie trzeba prasować

Kolejną ciekawą opcją jest program Łatwe Prasowanie. Gwarantuje znacznie mniej zagnieceń, dzięki temu prasowanie będzie dużo prostsze, albo nawet zbędne.

Dodatkowo pracą suszarki można sterować za pomocą aplikacji Simpli-Fy z poziomu smartfona. Otrzymamy w ten sposób informacje na temat diagnostyki urządzenia, czyszczenia filtra, a także dostęp do porad dotyczących pielęgnacji tkanin.

Więcej informacji można znaleźć na stronie candy.pl.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony