ReklamaFestool nowości wiosna A1

nowości

LOOX LED. Stworzony dla meblarstwa

Biznes

nowości

Mebleinfo   

LOOX LED. Stworzony dla meblarstwa

Häfele

Nowoczesny system oświetleniowy sprawdza się zarówno w przypadku mebli kuchennych, jak i pokojowych, łazienkowych czy w garderobach. System oświetla przestrzenie i powierzchnie robocze, rozjaśnia szuflady, a także tworzy nastrój i nadaje wnętrzom wyrazu. Takie jest światło Häfele.

LOOX LED, jako system niezwykle wszechstronny, oświetli każdą przestrzeń. Składają się na niego przede wszystkim taśmy i oprawy LED z różnymi opcjami montażu. Jego główne zalety to rozbudowana możliwość konfiguracji, elastyczność, a także prostota i beznarzędziowa instalacja. W skład systemu wchodzą także zasilacze, przełączniki, profile (np. drążki ubraniowe z miejscem na taśmę LED, profile do szkła i do szuflad) oraz akcesoria dodatkowe.

W 2019 roku firma Häfele pokazała piątą generację znanego systemu LOOX – o znacznie zwiększonej modułowości. LED LOOX5 zmierza w kierunku bezprzewodowości, ograniczenia konieczności montowania wielu kabli, zasilaczy i przełączników. Dzięki temu oprócz prostszego schematu podłączenia mamy większą elastyczność umieszczenia przełączników, co jest ważne dla użytkownika. Między innymi za to został nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2021.

Wszystkie komponenty nowoczesnego systemu łączy Häfele Connect Mesh, który umożliwia zintegrowane sterowanie oświetleniem. Odbywa się to przy pomocy intuicyjnej aplikacji na urządzeniu mobilnym – telefonie czy tablecie. Aplikacja łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniami Mesh-Box. Zapewnia ona liczne możliwości kontroli łącznie ze sterowaniem barwą światła w przypadku opraw RGB (red-green-blue) lub ustawieniem temperatury barwy opraw Multi White.

Moduły komunikują się ze sobą, co umożliwia zapisanie wielu scenariuszy i uruchamianie ich poprzez naciśnięcie palcem. Użytkownicy mają możliwość zmiany koloru i temperatury barwowej w dowolnej chwili. Tym samym mogą dostosowywać oświetlenie do potrzeb, sytuacji lub pory dnia. Nowoczesne systemy oprócz sterowania kolorem i temperaturą umożliwiają także regulację natężenia – przyciemnianie lub rozjaśnianie światła jest możliwe w dowolnym momencie.

Więcej: www.hafele.pl 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony