ReklamaSenoplast A1

nowości

Nowoczesne oblicze firmy Drew-Trans II w Internecie

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Nowoczesne oblicze firmy Drew-Trans II w Internecie

Prosta nawigacja, przejrzysty układ, wszystko na swoim miejscu i łatwe wyszukiwanie. Tym charakteryzuje się nowa strona firmy Drew-Trans II, która specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży budowlanej oraz meblarskiej.

Szybko, prosto i przejrzyście – tak można scharakteryzować nową stronę firmy Drew-Trans II. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku już 20 lat oraz posiadające w swoim asortymencie 25 tysięcy produktów z branży meblarstwa oraz budownictwa wymagało unowocześnienia własnej strony internetowej.

Wygodny panel główny strony komfortowo zapewni nam bezproblemowy dostęp do przeglądu produktów oferowanych przez firmę oraz zapewnianych usług. Możemy również szybko dostać się do opcji zakupów on-line, poprzez sklep internetowy.

Produkty oferowane przez firmę zostały na nowej stronie internetowej podzielone na dwie sekcje branżowe - budownictwo oraz meblarstwo, w ten sposób ułatwiając nawigację w poszukiwaniu konkretnego asortymentu.

Ciekawą i pomocną opcją na nowej witrynie internetowej firmy  jest również możliwość zadania pytań za pomocą aktywnego czatu w czasie rzeczywistym.

Jeśli zaś potrzebujemy znaleźć szybko interesujący nas produkt, możemy skorzystać z wygodnej opcji wyszukiwania na stronie. Do tego celu służy specjalne „okienko” umieszczone na samej górze strony.

O nowościach w ofercie firmy, poradach, wydarzeniach branżowych i innych ciekawostkach możemy również przeczytać na blogu firmowym. Jeżeli zaś chcemy być na bieżąco informowani o nowościach oferowanych przez Drew-Trans II, możemy skorzystać z opcji zapisu do firmowego newslettera.

Oprócz tego nowa strona zapoznaje nas również z historią firmy Drew-Trans II, przedstawia bieżącą działalność oraz przybliża osoby zarządzające przedsiębiorstwem.

Drew-Trans II to firma handlowa, która słynie ze sprzedaży głównie materiałów drewnopochodnych – takich jak płyty OSB, MFP, pilśniowe, laminowane. Nie są to jedyne produkty, dostępne w Drew-Trans II. W stałej sprzedaży są wszystkie materiały niezbędne podczas stawiania budynku murowanego lub drewnianego.

Przedsiębiorstwo oferuje również artykuły wykończeniowe – m.in. płyty meblowe, okucia, uchwyty, stelaże meblowe i wiele więcej. W asortymencie Drew-Trans II znajduje się bogata gama wyrobów uznanych producentów, takich jak Pfleiderer, Steico, Sodra, Blum, Swiss Krono, Fermacell, Gamet, Nomet, Laguna, Eurotec, Sevroll oraz wielu innych.

Firma Drew-Trans II posiada własną spedycję i logistykę. Dzięki czemu może zapewnić klientom dostawę zamówionych produktów – również w dużych ilościach – do dowolnego miejsca w Polsce. Dostarcza towar także do pozostałych krajów Europy.

Wiecej informacji: https://www.drewtrans.pl/

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony