ReklamaRemmers - baner ogolny A1

nowości

Nowość tylko w firmie Ostermann. Obrzeża linoleum.

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Nowość tylko w firmie Ostermann. Obrzeża linoleum.

Nowe obrzeża linoleum są dostępne we wszystkich 24 kolorach Desktop.

Każdy, kto chce użyć tego samego materiału obrzeży do elementów meblowych z powierzchnią linoleum, może teraz uzyskać od firmy Ostermann pasujące obrzeża linoleum o tym samym wyglądzie i dotyku. Nowe obrzeża są dostępne w 24 kolorach. 

Linoleum to idealny materiał do budowy wysokiej jakości stołów i designerskich mebli. Materiał ten został opracowany do budowy mebli 150 lat temu i jest równie trwały, co zrównoważony. Składa się wyłącznie z naturalnych i odnawialnych surowców, takich jak olej lniany, żywica, drewno, mączka wapienna i naturalne pigmenty kolorowe. Aby uzyskać unikalny wygląd i dotyk materiału na obrzeżach, oprócz dopasowanych kolorystycznie obrzeży ABS firma Ostermann oferuje teraz również obrzeża w tym samym materiale wykonane z linoleum Desktop do wszystkich 24 kolorów. Różnorodność kolorów waha się od klasycznych po nowe, bardziej ziemiste odcienie, które nadają nowoczesnym meblom ponadczasowy charakter. Wszystkie obrzeża są dostępne w wymiarach 26 x 1,2 mm. Wybrane dekory są również dostępne w szerokościach 36 i 46 mm. Ze względów produkcyjnych długość rolki wynosi około 29 metrów. Minimalny zakup to jedna rolka. Rzemieślnicy mogą również znaleźć wszystkie informacje na temat nowego produktu pod hasłem „#Highlights09” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu
 
Tylko w firmie Ostermann 
Nowe obrzeża linoleum są produkowane w specjalnym procesie wyłącznie dla firmy Ostermann. W tym przypadku oryginalny materiał został uwolniony od ciemnego papierowego podkładu i przycięty do rozmiaru obrzeży, tak aby stosowane obrzeże pasowało do powierzchni płyty z linoleum. Szerokość obrzeży wynika z grubości płyty pokrytych linoleum Desktop po obu stronach.

W jaki sposób należy obrabiać obrzeża?
Obrzeża można obrabiać klasycznie za pomocą okleiniarki, biorąc pod uwagę pewne parametry. Karta danych technicznych zawiera szczegółowe informacje i instrukcje dotyczące obróbki. 

Wskazówki Ostermann
Do maszynowej obróbki nowych obrzeży linoleum eksperci firmy Ostermann polecają klej topliwy PUR REDOCOL Kantomelt PUR lub klej topliwy PUR REDOCOL Kantomelt PUR LM w postaci bloku. Ostatni nie wymaga etykietowania ani szkolenia. Do ręcznego klejenia zalecany jest klej do obrzeży REDOCOL greenline Kantol niezawierający rozpuszczalników.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony