ReklamaSCM - Xylexpo A1

nowości

Nowy koncept trendowy i nowe hity wzornicze Schattdecor - FREIRAUM - nieograniczone niczym możliwości!

Nowy koncept trendowy i nowe hity wzornicze Schattdecor - FREIRAUM - nieograniczone niczym możliwości!

Fot. Schattdecor, na zdjęciu: Dąb Karlstad

Firma Schattdecor w czasie targów Interzum zaprezentowała swoją nową koncepcję trendów „Freiraum”. Dobra przyszłość wymaga nowych, innowacyjnych rozwiązań i ewolucji w  materiałach wykończeniowych. Według Schattdecor, dzisiejsi projektanci mają do dyspozycji wiele możliwości technologicznych. Nie ma już żadnych ograniczeń w naszym myśleniu i projektowaniu. Co to oznacza dla nas i dla naszej przyszłości? Nieograniczone niczym możliwości.

Mieszkać = pracować = żyć
Pokazują to również najnowsze trendy we wnętrzach. Poszczególne strefy naszego życia przenikają się, granice pomiędzy nimi są płynne. Wzornictwo jest uniwersalne i uspokojone. Dominującym tematem jest natura, która daje nam dodatkową przestrzeń życia, ale także jest istotnym czynnikiem projektowym we wnętrzach. Wzory i kolory inspirowane są naturalnymi, organicznymi materiałami i kształtami. 

Riva - nieograniczone możliwości 
Dekor Riva cieszy się dużym zainteresowaniem. To nowy wzór Schattdecor, który został po raz pierwszy zaprezentowany na targach Interzum. Rysunek drewna wiśniowego jest prosty i harmonijny. Bez sęków, bez pęknięć – tworzy naturalny charakter forniru. Riva to bardzo udany debiut targowy.

Acapulco - wszechstronny
Dzięki swojej naturalnej różnorodności Acapulco doskonale dopasowuje się do swojego otoczenia. To sprawia, że wzór ten jest wszechstronny i daje wiele możliwości. Jest odpowiedzią na popyt na naturalność  materiałów. Zaprezentowany po raz kolejny na targach Interzum 2023, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów i odwiedzających targi.  

Dąb Karlstad – prawdziwy hit

Jest to niezwykle uniwersalny i ponadczasowy wzór urozmaicony subtelnymi detalami w postaci drobnych sęków. Można go stosować w różnorodnych aranżacjach: zarówno na mniejszych, jak i na wielkoformatowych powierzchniach. Prezentuje się doskonale na frontach mebli salonowych, kuchennych, biurowych oraz na drzwiach. Dąb Karlstad jest dyskretny w wyrazie, nieprzemijający i bezpieczny.

Więcej informacji na stronie: schattdecor.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony