ReklamaRemmers - baner ogolny A1

nowości

Nowy projekt od Hettich. Firma rusza z nowym programem szkoleniowym Hettich Academy

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Nowy projekt od Hettich. Firma rusza z nowym programem szkoleniowym Hettich Academy

Hettich Academy rusza z nowym projektem szkoleniowym!

Wykorzystaj potencjał nowoczesnych systemów meblowych. Dołącz do szkoleń Hettich Academy!

Szkolenia, czyli co? Hettich Polska od dawna już oferuje swoim klientom wsparcie techniczne na przykład w formie dedykowanych szkoleń produktowych. W zależności od potrzeb naszych klientów szkolenia mają różny zakres i formę. I oferta ta nie ulega zmianie.

Nowością jest natomiast program szkoleniowy skierowany do projektantów, architektów i stolarzy, którzy nie są naszymi bezpośrednimi klientami, a chcą zapoznać się z rozwiązaniami jakie oferujemy, bądź chcą podszkolić technikę montażu. To oferta skierowana do tych z Was, którzy szukają nowych, nietuzinkowych rozwiązań do swoich projektów i chcą rozpocząć przygodę z naszymi okuciami oraz do tych z Was, którzy pod okiem ekspertów krok po kroku chcą podszlifować umiejętności prawidłowego montażu naszych okuć w gotowych meblach.

Kto może wziąć udział w szkoleniach?
Nasz program szkoleniowy został uszyty naprawdę na miarę. Bo przecież innych informacji dotyczących produktu i możliwości jego zastosowania potrzebuje projektant, a innych stolarz, prawda? Dlatego właśnie przygotowaliśmy dwa główne bloki szkoleniowe: Szkolenia produktowo – asortymentowe dla architektów i projektantów i szkolenia produktowo – montażowe dla stolarzy. Na szkoleniu produktowo - asortymentowym zdobędziesz podstawową wiedze produktową. Dowiesz się jak i gdzie szybko wyszukać informacje na temat naszych systemów do mebli oraz jak prawidłowo dobrać ich komponenty do potrzeb klienta. Po zakończeniu szkolenia będziesz znać cechy poszczególnych okuć i będziesz dysponować pełnym wachlarzem argumentów, by przekonać stolarza czy klienta końcowego do ich wykorzystania w projektach.

Szkolenie produktowo – montażowe to szkolenie stricte techniczne. Oczywiście przekażemy Ci co nieco teorii produktowej ale tylko odrobinę. Na tym szkoleniu będziesz miał okazję samodzielnie zmontować szufladę, zawiasy oraz systemy do szaf. Bo przecież to właśnie praktyka czyni mistrza. Nauczysz się także jak korzystać z naszych szablonów i maszyn oraz dowiesz się co i dlaczego warto je mieć na wyposażeniu warsztatu. Dodatkowo, poznasz wszystkie narzędzia elektroniczne, które będą wsparciem w Twojej codziennej pracy i pomogą Ci zaoszczędzić czas.

Raz, a dobrze!
Nie bez powodu w przypadku szkoleń montażowych jeden dzień szkoleniowy dedykowany jest tylko jednej grupie produktowej. Zależy nam na tym aby przekazać Ci pełną wiedzę produktową i nauczyć Cię prawidłowego montażu naszych okuć. Skupimy się na jednym produkcie żeby nauczyć się go raz, a dobrze! Jednego możesz być pewien. Nasze szkolenia pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby w efektywny sposób i zgodnie z najnowszymi trendami tworzyć nowoczesne meble. Po ukończeniu naszych szkoleń będziesz mógł niemal z zamkniętymi oczami wykorzystać nowoczesne systemy okuć Hettich w swoich projektach, a tym samym wyróżnisz się swoimi realizacjami na tle konkurencji.

Nasi eksperci
Nasze szkolenia prowadzi duet trenerów z długoletnim stażem w Hettich Polska – Paweł Borkowski oraz Wojciech Zarzycki. Obaj zaczynali pracę w dziale sprzedaży, a na okuciach i technologii meblowej znają się jak mało kto. Obaj to praktycy, który niejeden mebel skonstruowali i zmontowali. Obaj to eksperci w swoim fachu. Służą Wam swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas szkoleń ale także na etapie wdrażania wiedzy w praktyce i przy ewentualnych wyzwaniach związanych z montażem naszych produktów.

Co, gdzie, kiedy?
Aby maksymalnie ułatwić Ci dostęp do informacji szkoleniowych przygotowaliśmy specjalny landing page. Znajdziesz tam dokładne opisy poszczególnych szkoleń, terminy w których się odbywają oraz formularz rejestracyjny, za pomocą którego możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Wystarczy, że się zarejestrujesz i w wybranym terminie pojawisz się na szkoleniu. My zajmiemy się resztą. Szkolenia są bezpłatne i odbywają się w naszej siedzibie w podpoznańskim Lusowie.

Zależy nam na tym abyś otrzymał dokładnie tę wiedzę, której potrzebujesz. Jeżeli więc jesteś producentem mebli lub prowadzisz hurtownię okuć meblowych i chciałbyś kompleksowo przeszkolić cały swój zespół, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wykorzystaj ten formularz kontaktowy. Wspólnie ustalimy zakres, miejsce i termin dedykowanego Twojej firmie szkolenia.
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony