ReklamaLinak baner A1 showroom

nowości

Prowadnica dolnego montażu MODERN SLIDE PRO SOFT MOVE - NOWOŚĆ

Prowadnica dolnego montażu MODERN SLIDE PRO SOFT MOVE - NOWOŚĆ

We współczesnych projektach dominuje trend, w którym umiejętne połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnością i prostotą form stanowi prawdziwą siłę nowoczesnej aranżacji. 

Zasada "im mniej, tym lepiej" sprawdza się dziś nie tylko w kontekście rezygnacji ze zbędnych dodatków czy fantazyjnych elementów dekoracyjnych. Prawdziwy moment sławy przeżywają również proste i eleganckie fronty mebli pozbawione uchwytów, wyposażone w mechanizm umożliwiający ich otwarcie za pomocą delikatnego naciśnięcia oraz w cichy domyk.

Ten system sprawdzi się nie tylko w kuchniach, ale i innych pomieszczeniach - w łazienkach i garderobach, czy salonach i sypialniach. Są wyjątkowo przydatne w przypadku frontów bezuchwytowych, a także tam gdzie, jest wyjątkowo mało miejsca. 

Prowadnica dolnego montażu Modern Slide PRO Soft Move to innowacyjne połączenie systemu push to open oraz soft close.Wykorzystuje technologię montażu nasuwanego. Szuflady wyposażone w mechanizm push to open otwierają się po lekkim naciśnięciu frontu, ułatwiając codzienne użytkowanie w pomieszczeniach, gdzie potrzebujemy wygodnego dostępu do produktów bez użycia uchwytów. Natomiast mechanizm soft close doskonale wpływa na komfort i ergonomię o każdej porze dnia. Pełny wysuw umożliwia dostęp do całej głębokości szuflady, a regulacja w pionowa bez użycia narzędzi ułatwi proces montażu i odpowiednie dostosowanie prowadnicy do szuflady. Produkt znajdzie swoje uniwersalne zastosowanie do szuflad o ścianach bocznych wykonanych z materiału o grubości 16 - 19 mm. Ponadto trwałość produktu jest certyfikowana na 50 000 cykli oraz wytrzymuje obciążenie aż do 35 kg. 

www.gtv.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony