ReklamaRemmers - baner ogolny A1
Stylowe obrzeża dekoracyjne

Nowość w firmie Ostermann: obrzeże ABS Istanbul Style oraz Hong Kong Style.

Dzięki dwóm nowym obrzeżom ABS Istanbul Style gładki oraz Hongkong Style gładki eksperci w obrzeżach firmy Ostermann prezentują nie tylko dobry styl, ale również wyjątkowy design obrzeża. 

Stolarze, którzy szukają specjalnych rozwiązań dla indywidualnej aranżacji wnętrz, znajdą je w dwóch nowych obrzeżach firmy Ostermann Istanbul Style gładki oraz Hongkong Style gładki, aby wcielić swoje pomysły w życie dzięki idealnie dopasowanemu obrzeżu. Obie nowości charakteryzują się niezwykłymi dekorami, które reprezentują styl dwóch niezwykłych metropolii. Oba obrzeża są dostępne w firmie Ostermann w dowolnej szerokości do 100 mm. Są one dostarczane z typowym dla firmy Ostermann serwisem małych ilościach od 1 metra i wysyłane w tym samym dniu, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00. Rzemieślnicy mogą również znaleźć wszystkie informacje na temat dwóch nowych obrzeży pod hasłem „#Highlights08” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu. 

Obrzeża ABS Istanbul Style gładki
Stambuł to metropolia o wielu wpływach kulturowych. To tutaj spotykają się Orient i Zachód, Europa i Azja. W dekorze o tej samej nazwie Istanbul Style można wyczuć tę kulturową różnorodność. Czy są to plany Hagii Sophii, które na ciemnym tle rysują się jak szkice - prawie jak plan historyczny? Ciemny, brązowo-szary podstawowy odcień obrzeży przypomina starożytną tabliczkę. Można w nich rozpoznać delikatne zadrapania, a także pozostałości po architektonicznych szkicach i napisach. Niektóre miejsca są ciemniejsze i wyglądają, jakby powierzchnia była szczególnie starta. Krótko mówiąc: dekor, który opowiada historię. Gładkie obrzeże o grubości 2 mm doskonale pasuje do płyty meblowej o tej samej nazwie, ale może być również stosowana jako obrzeże akcentujące na płytach w jednolitym kolorze, np. szarych lub ciemnych. 

Obrzeża ABS Hong Kong Style gładki
Podobnie jak Stambuł, Hongkong jest metropolią, w której występują kontrasty między tradycją a nowoczesnością. A także w przypadku obrzeża ABS Hong Kong Style gładki dominuje wygląd używany z licznymi śladami zużycia. Pod względem kolorystycznym dekor obejmuje całą gamę odcieni szarości, beżu i niebiesko-szarych. Widoczne są również większe białawe lub lekko jasnoniebieskie obszary. Filigranowe kształty rombów przypominają skórę węża lub grubo tkaną tkaninę. Ponadto występują również mniejsze białawe lub lekko jasnoniebieskie obszary bez wzoru, zawsze z lekkimi, pojedynczymi lub równoległymi śladami zadrapań. Osoby, które chcą zastosować gładkie obrzeże o grubości 1 mm w meblarstwie, mają wiele możliwości: albo na dopasowanej powierzchni dekoracyjnej, albo jako obrzeże akcentujące do białych, szarych lub szaroniebieskich płyt jednolitych. 

Obrzeże zawsze pasujące 
Oczywiście w firmie Ostermann nie chodzi tylko o fantazyjne obrzeża dekoracyjne. Specjalista w obrzeżach oferuje stolarzom największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży. Regularnie dochodzą nowe jednolite i dekory. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnorodności lub po prostu zainspirować się do nowych projektów, powinieneś regularnie zaglądać na stronę internetową firmy Ostermann www.ostermann.eu. Nowe ciekawostki są zawsze prezentowane na stronie głównej lub w sekcji „Trendy i nowości”. 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony