ReklamaHafele free space A1

nowości

Test sprzętu. Nowa pralka do zabudowy

Biznes

nowości

Mebleinfo   

Test sprzętu. Nowa pralka do zabudowy

Candy

Nowoczesna pralka to taka, która jest cicha, oszczędna, oferuje wiele zróżnicowanych programów prania i dodatkowo pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona. Czy taką opcją będzie nowe urządzenie marki Candy? Sprawdźmy.

Firma Candy zaprezentowała właśnie nową pralkę dedykowaną do zabudowy. Model, który jest już także dostępny na rynku, wyróżnia się dużym załadunkiem, do 9 kg. Sprzęt został wyposażony w silnik inwerterowy, dzięki czemu jest cichy i oszczędny.

Istotną zaletą tych pralek jest także wybór programów szybkich: 14', 30', 44' oraz 59'. Urządzenie zapewnia aż cztery programy, które trwają krócej niż godzinę, a są w 100 % skuteczne.

Aqua Plus zadba o komfort użytkowników

Ciekawą opcją dostępną w tym urządzeniu jest funkcja Aqua Plus (działa z wybranymi programami). Jej zalety zostały docenione przez osoby o delikatnej i wrażliwej skórze, u których nawet najmniejsze pozostałości detergentu mogą powodować podrażnienia oraz alergie. Ta funkcja umożliwia pranie rzeczy w znacznie większej ilości wody, co w połączeniu ze specjalnym cyklem rotacji bębna, zapewnia perfekcyjny efekt prania oraz płukania, dzięki całkowitemu rozpuszczeniu się detergentu.

Kolejną opcją, którą można stosować z programami prania, jest wybór trzech stopni zabrudzenia. Dzięki temu użytkownicy będą mieli realny wpływ na wydajność pracy urządzenia.

Warto też zwrócić uwagę na funkcję Mix Power System +. W początkowej fazie cyklu unikalna technologia łączy wodę i detergent w jeden roztwór, który następnie wnika we wszystkie włókna tkaniny.

Większy komfort użytkowania pralki

Dodatkowy panel sterowania zwiększa komfort korzystania z pralki. Osoby, które preferują zarządzanie domowymi obowiązkami z poziomu smartfona, docenią aplikację simply-Fi. Użytkownicy będą mieli możliwość otrzymywania praktycznych wskazówek, które pomogą im w pełni wykorzystywać potencjał urządzenia marki Candy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony