ReklamaSenoplast - bez plam
42. edycja MTM w Ostródzie

W dniach 08-11 września 2015 w Centrum Targowo - Konferencyjnym odbędą się Międzynarodowe Targi Meblowe (MTM) w Ostródzie. To już 42. edycja tej renomowanej imprezy.

MTM to jedna z najważniejszych imprez w branży meblowej. Przyjadą na nią firmy z całej Polski by zaprezentować nowe kolekcje, koncepcje kolorystyczne i aktualne trendy w wyposażeniu wnętrz. Wśród wystawców będą nie tylko przedsiębiorstwa od lat związane z ostródzką imprezą, ale również takie, które dopiero zade biutują w Expo Arenie. Uczestniczyć w targach będą producenci mebli tapicerowanych i skrzyniowych, producenci elementów dekoracyjnych oraz osoby związane z usługami projektowania wnętrz oraz przedstawiciele branżowej prasy i portali internetowych. Wydarze nie obejmuje szeroki zakres tematyczny, wystawcy zaprezentują meble wypoczynkowe, kuchenne, łazienkowe, systemy zabudowy, meble do lokali usługowych, tkaniny dekoracyjne, szkło użytkowe i wiele innych produktów i usług.

Targi będą tradycyjnie miały formuł ę B2B, co jest ich największą zaletą. Jest to szansa na zdobycie nowych klientów, nawiązanie efektywnej współpracy (w postaci podpisania umów handlowych), ale także na poznanie oczekiwań rynkowych i wypromowanie swojego w izerunku i produktów. Ze względu na działania promocyjne wydarzenia w kraju i za granicą przewidywana jest większa liczba wystawców i zwiedzających niż podczas poprzednich edycji, co pozwoli na nawiązanie szerszych kontaktów biznesowych oraz dotarcie do kl ientów finalnych.

Targom będzie ponownie towarzyszył Warmia Mazury Design Festival. Jest to zupełnie wyjątkowe wydarzenie pozwalające zaprezentować swoje osiągnięcia zarówno uznanym w branży projektantom sztuki użytkowej jak i młodym polskim twórcom. W ty m roku przewidziana jest jeszcze większa liczba wystaw promujących odważne rozwiązania w wyposażeniu wnętrz, takie jak np. meble z surowców wtórnych i innych nietypowych materiałów.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Meblowe do Expo Areny

www.mtmostroda.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony