ReklamaHafele free space A1

wydarzenia

DREMA zaprezentuje drewniane inspiracje

DREMA zaprezentuje drewniane inspiracje

DREMA

Co można stworzyć z drewna? Jakie są najnowsze i najlepsze inspiracje. To wszystko będzie można obejrzeć na targach branżowych DREMA, gdzie powstaje pawilon specjalnie właśnie dedykowany drewnu.

W ramach Pawilonu Promocji Drewna w hali nr 3 do dyspozycji projektantów oraz ludzi z pasją stolarską przekazujemy powierzchnię  900 m2 w celu pokazania możliwości, jakie we współczesnym wzornictwie daje ten surowiec.

Mimo zmieniających się trendów wyposażenia wnętrz, drewno nadal pozostaje w modzie. Dlaczego doceniamy ten naturalny surowiec? Pomimo upływu lat walory użytkowe drewna wciąż są bardzo cenione przez twórców. Meble, dodatki i przedmioty codziennego użytku wykonane z tego surowca świetnie wkomponowują się do każdej przestrzeni, czy to w domowym zaciszu, czy w biznesowym otoczeniu.

Olbrzymią zaletą drewna, poza wspaniałym wyglądem i prestiżem, jest jego trwałość i elastyczność. Upływ czasu nie odbiera meblom i dodatkom drewnianym niczego z ich piękna i funkcjonalności.

Dodatkowo dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, odpowiednim maszynom i narzędziom, materiał ten stał się odporny na różne warunki środowiska. Nie traci ponadto żadnego ze swoich walorów.

Pomysłów na zastosowanie drewna nie brakuje, a polscy twórcy, w tym profesjonaliści i hobbyści, wykorzystują ten niezwykle wdzięczny materiał do aranżacji wnętrz, tworzenia oryginalnych mebli, niezwykłych dodatków i ozdób, a nawet zabawek i klocków. Tworzą wspaniałe produkty wyzwalające w dzieciach kreatywność oraz proekologiczną postawę, a u dorosłych chęć przełamywania utartych schematów.

Nowe oblicze tego wspaniałego, naturalnego surowca w strefie DREMA Design 2019 pokażą m.in.: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych, Egger, OKOŃ Parkiety Pałacowe i Tradycyjne, Łąccy, McKapka, Poldan, Seico, Ugears oraz rokujący artyści, dizajnerzy i ludzie z pasją stolarską.

Cała strefa pokazu będzie poświęcona stworzeniu kreatywnej przestrzeni do projektowania oraz do spotkań konsultacyjnych. W trakcie trwania targów DREMA 2019 będzie można podziwiać kreatywne instalacje oraz wystawę drewnianych eksponatów.

- Projekt DREMA DESIGN pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji – zapewniają organizatorzy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony