ReklamaRemmers - baner ogolny A1

wydarzenia

Eurowizja 2015 – najlepsze głosy Europy z Pfleiderer!

Eurowizja 2015 – najlepsze głosy Europy z Pfleiderer!

Ponad 6 milionów widzów obejrzało w tym roku finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentująca Polskę Monika Kuszyńska rywalizowała z reprezentantami 26 państw a o solidną bazę w postaci sceny, backstage’u i obszarów dla artystów, wykonaną z Duropalu zadbał Pfleiderer, topowy na polskim rynku producent materiałów drewnopochodnych.

Artyści biorący udział w Konkursu Piosenki Eurowizji 2015 występowali na scenie wykonanej z płyt laminowanych Duropal. Wystrój autorstwa Floriana Wiedera, który telewizyjny event z ponad 200 milionami widzów przeniósł architektonicznie na scenę był wspierany przez Ala Gurdona, znanego ze spektakularnych projektów oświetleniowych.

Podłoga odporna na zarysowania: błysk dla wysokich obcasów

W 60-tej edycji konkursu projektanci przeszli samych siebie. Scena była gigantycznym dziełem sztuki z pogranicza światła, formy i koloru. 1288 punktów ledowych tworzyło wielkie oko, w środku którego występowało czterdzieści różnych narodowości. Spektakularne efekty świetlne także i tym razem odegrały centralną rolę.

Decydując się na podłogę z laminatu Duropal HPL w kolorze wysokopołyskowej czerni wulkanicznej, Wieder dokonał najlepszego wyboru. Materiał odbijał efekty świetlne na scenie, dzięki temu wciągnął całą publiczność w interakcję z artystami. Podczas, gdy inne lakierowane na wysoki połysk materiały ulegają lekkim zadrapaniom, Pfleiderer proponuje wyjątkowo wytrzymałą powierzchnię topX.

Szeroka gama laminatów HPL jest dostępna w Polsce poprzez sieć Pfleiderer Partners na www.pfleiderer.pl. Te najbardziej popularne są oferowane z bieżących stanów magazynowych. Istnieje również możliwość zamówienia dekorów proponowanych na rynek niemiecki.

www.pfleiderer.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony