ReklamaZOW A1
Peka w nowym wydaniu na Targach Warsaw Home

Na tegorocznych targach Warsaw Home zaprezentowaliśmy nasze najciekawsze rozwiązania i produkty. To były cztery dni pełne inspiracji, ciekawych spotkań i wielka przyjemność, jaką sprawiła nam obecność na tym wydarzeniu.

Targi wnętrz Warsaw Home to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i, co najważniejsze - warto! Dlatego zdecydowaliśmy się na udział i pokazaliśmy nowości z naszej oferty. Co się u nas zmieniło? Dlaczego warto zobaczyć nasze produkty, a zwłaszcza nowości? Zapraszamy na relację!

Funkcjonalna kuchnia
Na tegorocznych targach przygotowaliśmy niespodziankę dla odwiedzających. Specjalnie dla nich zbudowaliśmy klasyczną, białą kuchnię z bardzo eleganckimi dodatkami, takimi jak np. imitacja marmuru czy dębowe lamele. Taki układ kuchni umożliwił nam zaprezentowanie różnych możliwości jej zabudowy.  Kuchnię wzbogaciliśmy o nowoczesny, czarny regał stworzony z profili Smart Cube, również blat wyspy był wsparty na tych profilach. To kuchnia z systemem bezuchwytowym, który wciąż jest niezwykle popularny. W naszym układzie kuchni listwy dodatkowo podkreślają zastosowany cienki, kompaktowy blat. Wszystko to po to, aby nasi klienci detaliczni mogli jak najlepiej wyobrazić sobie swoją własną kuchnię i podjąć decyzję.

Biała kolorystyka frontów, to dopiero początek. We wnętrzach tych mebli kryją się bowiem funkcjonalne systemy w kolorze eleganckiego antracytu. Zaprezentowaliśmy również  nasze najnowsze linie koszy ARENA Style i Fioro, a także zapowiedź nowego koszyka LIRO, który dopiero pojawi się w naszej ofercie. To ergonomiczne połączenie kosza Libell i Fioro. Jego zaletami są: funkcjonalność, prostota formy i elastyczność, ponieważ można opcjonalnie do niego zastosować drewniane elementy. Na ekspozycji kosz był zaprezentowany wewnątrz carga DISPENSA oraz MAGIC-CORNER.

Nie ma to jak cargo!
Nasza mocna strona to zdecydowanie wysokie carga i zawsze chętnie je pokazujemy. System TANDEM, który jest naszym faworytem, zaaranżowaliśmy w typowo spożywczej odsłonie. Obok niego zaprezentowaliśmy nasz najpopularniejszy system DISPENSA. Pokazaliśmy również PLENO PLUS - specjalne cargo na zastawę stołową. Na otwartych półkach tego systemu naczynia przechowuje się zdecydowanie wygodniej niż w szufladach. Wśród szafek podblatowych pokazaliśmy nowość, czyli SYSTEMY PINELLO.

Szuflady PINELLO wykonano z powlekanej blachy stalowej, z której powstają cienkościenne, ale bardzo stabilne systemy, gwarantujące jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wszystkie szuflady Pinello są ponadto wyposażone w mechanizm Softclose zapewniający płynne i ciche zamykanie, a do bezuchwytowej wersji frontu dostępny jest również system push-to-open. Wysoki stopień bocznej stabilności zapewnia dobre właściwości ślizgowe, dzięki czemu łatwo się otwierają. Najwyższej jakości prowadnice Grass Nova Pro lub Blum Legrabox, do których zostały zaprojektowane, sprawiają, że szuflady poruszają się płynnie i łatwo. Szybki i łatwy montaż to również jego zalety. System jest bardzo przemyślany, ponieważ wykorzystuje tylko kilka podstawowych modułów, aby zaoferować szereg różnych konfiguracji. Ta nowa rodzina produktów, obejmująca różne warianty, tworzy interesujące rozwiązania w kuchni i ułatwia codzienną pracę. Na naszym stoisku pokazaliśmy moduł 300, ale podobne systemy przewidziane są jeszcze do szafek 150 i 200. Dwupółkowe carga wzbogaciliśmy o dodatkowe elementy. Pinello Towel to przedłużany wieszak na ręczniki, podczas gdy Pinello Board został zaprojektowany specjalnie do desek i tac. 

Naszą kolejną nowością zaprezentowaną podczas Warsaw Home był RIVERSO - unikalny system, który umożliwia otwieranie szuflad z obu stron. Może być montowany zarówno w kuchennych wyspach, jak i przegródkach. To nowe rozwiązanie otwiera i to dosłownie, zupełnie nowe możliwości wykorzystania i zarządzania przestrzenią. Wysuwana po obu stronach szuflada umożliwia domownikowi dostęp do wnętrza tej samej szafki z dwóch różnych stron. Daje to niezliczone możliwości projektowania, lepszego wykorzystania przestrzeni w zupełnie nowy sposób i usprawnienia codziennych czynności. 

Garderoba dla wymagających
Poza systemami kuchennymi, na stoisku pokazaliśmy również ciekawe rozwiązania garderobiane. Szuflady w garderobie to standard, ale my zaprezentowaliśmy dodatkowe wyposażenie w formie funkcjonalnych wkładów na buty. Świetną alternatywą do nich są również półki EXTENDO. A ponieważ prezentujemy innowacyjne rozwiązanie dla szuflad RIVERSO, to również ono znalazło się w naszej zabudowie garderoby.

Mamy również nowe rozwiązanie dedykowane specjalnie dla garderoby, które zadebiutowało na tegorocznych targach Warsaw Home. To PANTOGRAF DO SZAF CONERO. Jeśli masz problem w używaniu stołka, aby dotrzeć do górnej półki ukrytej w garderobie, zapomnij o nim! Podnośnik do szafy Kesseböhmer CONERO TOP zapewnia ergonomiczną przestrzeń do przechowywania. Pantograf do szafy wykorzystuje mechanizm dźwigni, aby zapewnić minimalną siłę potrzebną do przesunięcia podnośnika, nawet przy pełnym załadowaniu. Ten system został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną siłę przenoszenia natychmiast po zwolnieniu blokady. Niewiarygodnie proste dzięki wykorzystaniu efektu dźwigni! Ten samoregulujący system zapobiega również niekontrolowanemu obróceniu się podnośnika w dół. Siła hamowania jest kontrolowana podczas całego ruchu, co nie tylko chroni urządzenie, ale także zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi. Są dostępne w szerokościach 445-1168 mm dla obciążenia 12 kg. Wprawdzie oba systemy będą działać doskonale również gdy są puste, zalecamy jednak minimalne obciążenie 0,5 kg.Targi Warsaw Home zawsze były dla nas bardzo inspirującym miejscem spotkań z klientami. Tak było i w tym roku. Możliwość rozmowy, wymiany poglądów, a także doświadczeń w używaniu na co dzień naszych systemów są dla nas bardzo cenne, dlatego serdecznie  dziękujemy za wszystkie spotkania z klientami, za pytania i zainteresowanie naszymi produktami. 

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę peka.pl!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony