ReklamaBusch A1

wydarzenia

Ponownie rusza Festool Roadshow 2019!

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Ponownie rusza Festool Roadshow 2019!

Festool

Ponownie w trasę po Polsce wyruszy samochód pokazowy Festool. Tegoroczny Roadshow rozpocznie się we Wrocławiu, a zakończy w Lesznie. Pokazowa ciężarówka odwiedzi w czasie tej akcji wiele miast w naszym kraju.

To niesamowita okazja dla wszystkich, którzy zawodowo zajmują się branżą meblarską a także dla tych, którzy po prostu lubią majsterkować. Do wielu miast w Polsce zawita tej jesieni firmowy samochód ciężarowy wyładowany po dach pełną gamą elektronarzędzi znanej na całym świecie marki Festool, którą będzie można wypróbować w akcji.

Każdy uczestnik tego darmowego wydarzenia będzie miał możliwość zobaczenia na żywo oraz przetestowania narzędzi firmy Festool. Doradcy techniczni oraz specjaliści Festool Polska opowiedzą o narzędziach, pokażą ich najczęstsze zastosowania oraz odpowiedzą na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące codziennej pracy z narzędziami do suchej zabudowy oraz renowacji.

Na stanowiskach tematycznych, dotyczących poszczególnych zakresów prac remontowo-budowlanych, nie zabraknie najnowszych rozwiązań, między innymi bezprzewodowych narzędzi z funkcją Bluetooth do zdalnego łączenia się z odkurzaczem.

Na każdym z tegorocznych wydarzeń będzie również obecny serwis Festool, który sprawdzi stan techniczny akumulatorów przyniesionych przez Klientów. Na miejscu będzie również można otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z gwarancji All-Inclusive takich jak: ochrona przed kosztami napraw, ochrona przed kradzieżą, 15 dni satysfakcji lub zwrot pieniędzy i gwarancja dostępności części zamiennych.

Dodatkową atrakcją każdego wydarzenia będzie stanowisko konkursowe. Każda osoba, która zgłosi się do konkursu i wykona zadanie konkursowe będzie miała niepowtarzalną szansę na zdobycie cennych nagród.

- Podczas Roadshow zaprezentujemy optymalne rozwiązania akumulatorowe oraz nowe odkurzacze kompaktowe CT Mini/CT Midi zapewniające zdrową pracę bez pyłu – informują specjaliści firmy Festool.

Dlaczego warto być na Festool Roadshow?

NOWOŚCI - bądź na bieżąco z nowinkami z katalogu Festoola. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zobacz i przetestuj innowacyjne narzędzia - m.in. szlifierkę akumulatorową z dwiema tarczami!

PORADY - wymień się wiedzą z ludźmi z branży i doradcami Festoola. Poznaj nowe rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników narzędzi. Dowiedz się, jak zadbać o swoje płuca i… palce.

WSPARCIE - przynieś swój akumulator, a za darmo przetestujemy dla Ciebie jego pojemność. Pomożemy też ustawić Twoją zagłębiarkę.

ZDROWA RYWALIZACJA - obróbka drewna to nie tylko Twój zawód, ale też pasja? Masz fach w ręku, miarkę w oczach i żyłkę do rywalizacji? Weź udział w turnieju i udowodnij, że jesteś najlepszy w branży! Do wygrania cenne nagrody.

INTEGRACJA - Festool Roadshow 2019 to rzadka okazja, by poznać lepiej dolnośląską branżę. Nawiąż nowe przyjaźnie, spotkaj starych znajomych, spędź miło czas przy kawce i ciasteczku.

Wydarzenie jest całkowicie DARMOWE, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Trasa „Zawsze naładowany. Roadshow 2019”

30.09.2019Więcej informacji na stronie: https://www.festool.pl/kampanie/microsites/roadshow

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Ponownie rusza Festool Roadshow 2019!
Ponownie rusza Festool Roadshow 2019!
Ponownie rusza Festool Roadshow 2019!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony