ReklamaRemmers - baner ogolny A1

wydarzenia

Różnorodność obrzeży i trendy w obrzeżach

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Różnorodność obrzeży i trendy w obrzeżach

W dniach od 12 do 15 września 2023 r. w Poznaniu odbyły się targi DREMA, międzynarodowe targi maszyn, narzędzi i akcesoriów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Firma Ostermann była tam obecna i po raz kolejny zaprezentowała swoją różnorodność obrzeży i aktualnych trendów. 

W firmie Ostermann stolarze mają dostęp do największego w Europie dostępnego od ręki asortymentu obrzeży meblowych firmy Ostermann. Są one dostarczane już w małych ilościach od 1 metra. Ofertę uzupełniają liczne profile i produkty dla warsztatów, takie jak kleje i środki czyszczące. A ponieważ w rzemiośle liczy się szybkość, wszystkie pozycje magazynowe zamówione do godziny 16.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Na targach DREMA testując maszyny goście mogli się przekonać o wysokiej jakości obrzeży meblowych oraz o ich perfekcyjnym dopasowaniu do kolorów i dekorów płyt. 

Oto najnowsze trendy w obrzeżach
Niezwykle matowe powierzchnie Fenix firmy Arpa Industriale od momentu ich wprowadzenia wyznaczają trendy w budowie mebli. Specjalista od designu właśnie rozszerzył paletę kolorów o 6 jednobarwnych kolorów. Na stoisku firmy Ostermann zaprezentowano pasujące obrzeża. Oprócz wyjątkowo matowych obrzeży jednolitych, w centrum uwagi były również między innymi obrzeża ABS z powłoką z prawdziwego metalu. Szczególną atrakcją były nowe, złote obrzeża z odblaskową powierzchnią. 

Nowa usługa: obrzeża ABS z indywidualnym pożądanym dekorem 
Od niedawna firma Ostermann wprowadziła możliwość zamawiania obrzeży ABS z dowolnie wybranym, pożądanym dekorem. Obrzeża ABS są dostarczane w grubościach 0,4 mm, 1 mm i 2 mm w możliwie najkrótszym czasie i jak zwykle w małych ilościach. 

Trwałość obrzeży: obrzeża fornirowane
Obrzeża fornirowane wykazują się trwałością i oferują wyjątkową elastyczność w ostatecznym kształtowaniu powierzchni. Asortyment firmy Ostermann obejmuje obrzeża fornirowane w ponad 60 różnych gatunkach drewna dostępnych w wielu różnych szerokościach i grubościach oraz z różnymi powierzchniami.

Wszystko do warsztatu 
Kleje, środki czyszczące i narzędzia ręczne do obróbki obrzeży ... to również produkty które firma Ostermann oferuje i które zostały zaprezentowane na targach DREMA. Przedstawiciele handlowi firmy Ostermann Grzegorz Michalski i Robert Ochman są bardzo zadowoleni z uczestnictwa w targach. 
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony