ReklamaRemmers - baner ogolny A1

wydarzenia

Rusza „Lato z Hettich”!

Biznes

wydarzenia

Mebleinfo   

Rusza „Lato z Hettich”!

Hettich znowu rusza w trasę! W nowym stylu. Z nowym katalogiem. Przyjdź, spotkaj się z nami i odbierz nasz nowy katalog produktowy „Technika i Innowacje 2023”!

To już kolejny rok, w którym organizujemy spotkania na żywo z naszymi klientami. Tegoroczna akcja pod hasłem: „Lato z Hettich” ma na celu wdrożenie na rynek naszego katalogu produktowego – „Technika i Innowacje 2023”. Katalogu nowego. Obszerniejszego. Uzupełnionego o nowości i nowe funkcjonalności. Przy okazji trasy chcemy także pokazać naszym klientom jak wygodnie i efektywnie mogą pracować z katalogiem online, rezygnując przy tym całkowicie z jego wersji drukowanej. Funkcjonalność katalogu online bardzo się zmieniła. Dodaliśmy nowe funkcje, które na pewno usprawnią Twoją codzienną pracę z katalogiem w wersji cyfrowej. Ale o tym za chwilę.

Gdzie nas spotkasz? 
W 2023 roku planujemy 24 eventy u naszych największych dystrybutorów. Na trasie spędzimy około trzech tygodni, zaglądając przy tym w różne rejony kraju. Zmianie uległa nieco sama formuła spotkań oraz planowana trasa. Tegoroczny tour będzie przebiegał równolegle na północy i na południu Polski, co oznacza, że jednego dnia odbywać się będą jednocześnie dwa eventy. Chcemy oczywiście dotrzeć z naszymi produktami bezpośrednio do klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na wszystkich: od uczniów, uczących się zawodu, po wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z naszymi systemami do mebli. Nasze zespoły służą radą i odpowiedzą na wszystkie pytania naszych gości. Nie zabraknie także niespodzianek!

Czeka na Ciebie wiele atrakcji
A co dokładnie w tym roku czeka naszych Gości? Spotkania całkiem na luzie. Przy grillu, pączkach i kawie. Z konkursami i nagrodami! Przed nami wiele atrakcji i wyjątkowe promocje produktowe, obowiązujące wyłącznie w dniu eventu. Nasi Goście będą mogli wziąć udział w pokazach montażu zawiasów Sensys oraz sami spróbować ich montażu. Zaprezentujemy na żywo BlueMax Mini 2/6, urządzenie, które niezwłocznie powinno znaleźć się w Twoim warsztacie. Planujemy spotkania z fachowcami i praktykami, którzy przekażą solidną dawkę wiedzy na temat okuć meblowych i nie tylko. W konkursach codziennie do zdobycia będą fantastyczne systainery Festool, a na zakończenie trasy dwa BlueMax Mini 2/6.  W promocji produktowej zawiasów Sensys  oferujemy możliwość zakupu BlueMax Mini 2/6 ze specjalnym rabatem w wysokości 20%. Wystarczy, że w dniu eventu kupisz 200 zawiasów Sensys, a otrzymasz voucher uprawniający do odebrania rabatu na BlueMax Mini 2/6. Jedno możemy obiecać już teraz – będzie się działo!

Katalog „Technika i Innowacje 2023”
A co nowego w samym katalogu? Tegoroczne wydanie katalogu zostało uzupełnione o nowości produktowe, w tym systemowe oświetlenie do szuflad AvanTech YOU, zawias ze stali nierdzewnej Veosys oraz zawias Novisys ze zintegrowanym cichym domykiem, dedykowany dużym producentom mebli. W katalogu znajdziesz także pełen asortyment stelaży do biurek i stołów Steelforce oraz obrotową półkę ComfortSpin - coś co znacząco ułatwi Ci przechowywanie zapasów, nie tylko w kuchni. 

Aktualny katalog "Technologia i Innowacje 2023" Hettich jest tradycyjnie dostępny w wersji drukowanej. Ale oczywiście przygotowaliśmy także wersję cyfrową. W katalogu online można za jednym kliknięciem przejść z numeru artykułu bezpośrednio do eShopu Hettich i wygodnie zamówić wybrany produkt. Drukowany katalog "Technologia i innowacje 2023" oferuje również szybki dostęp do eSerwisów Hettich, dostępnych na naszej www. Po zeskanowaniu kodu QR z drukowanego katalogu za pomocą smartfona lub tabletu użytkownik przechodzi bezpośrednio do wybranych serwisów na stronie internetowej www.hettich.com oraz do eShopu Hettich. Wszystkie te funkcjonalności pokażemy i objaśnimy podczas eventów. Dla tych z Was, którzy już dziś chcą rozpocząć pracę z katalogiem online podajemy link, pod którym można go znaleźć: catalog.hettich.com

Stawiamy na ekologię
W czasie akcji „Lato z Hettich" nie zapominamy o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Bo odpowiedzialność za środowisko jest wpisana w nasze DNA, a zrównoważony rozwój stanowi jeden z najważniejszych filarów naszej długofalowej strategii. Chcemy pozostać firmą neutralną ekologicznie, chronić zasoby oraz podwyższać efektywność energetyczną, a także znacząco zwiększać możliwości poddawania własnych produktów procesom recyklingu. 

Każda z zarejestrowanych podczas eventów firm otrzyma jeden bezpłatny egzemplarz katalogu. Drugi i każdy kolejny egzemplarz naszego katalogu „Technika i Innowacie 2023” będą wydawane odpłatnie po złożeniu zamówienia online. Uzyskany w ten sposób przychód przeznaczymy na zasadzenie nowych drzew. Takim działaniem chcemy choć trochę skompensować zużycie surowców wykorzystanych do druku katalogu.

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym - strona internetowa "Lato z Hettich"
Przygotowaliśmy specjalny landingpage, który będzie na bieżąco aktualizowany o terminy, punkty spotkań i informacje, dotyczące projektu. Poza tym na stronie będzie można także poczytać o prezentowanych podczas spotkań produktach. Dzięki temu projektowi zainteresowani klienci i partnerzy będą mogli bliżej je poznać oraz zdobyć solidną dawkę wiedzy na temat ich obróbki i montażu. Ponad to nasi pracownicy będą relacjonować przebieg trasy naszych kanałach social media. Dokładne informacje o trasie "Lato z Hettich" znajdziesz na web.hettich.com/pl-pl/produkty-esklep/technika-i-innowacje

Już nie możemy doczekać się spotkania z Tobą!
Do zobaczenia na trasie!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony