ReklamaBi-Plast A1

wydarzenia

Ta bateria to „Dobry Wzór”

Biznes

wydarzenia

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Ta bateria to „Dobry Wzór”

Franke

Świeża, zdrowa i czysta woda to podstawa w każdym domu. Do picia, gotowania, mycia. Taką wodę zapewnia innowacyjna bateria Franke Vital, która znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór.

Eksperci branży projektowej wybrali to urządzenie spośród 187 zgłoszeń. Bateria otrzymała nominację w kategorii Dom nie tylko z powodu swojej pięknej formy, ale też z uwagi na wyjątkowe zalety użytkowe.

Bateria Franke Vital to prawdziwa innowacja w podejściu do problemu filtrowania wody w domu vzy mieszkaniu. Dzięki jej zastosowaniu mamy stały dostęp do świeżej wody o naturalnym smaku i pozbawionej 99% bakterii, wirusów i mikroplastiku.

Warto wiedzieć, że ta bateria wyposażona jest w kapsułkowy filtr umieszczony w dodatkowej wylewce. Nie musimy więc instalować już żadnych urządzeń pod zlewozmywakiem. Dodatkowo pozwala na znaczne ograniczenie ilości zużywanego plastiku. Nie musimy już kupować wody butelkowanej, co jest ważne w dobie światowych zagrożeń ekologicznych.

Dodatkowo generuje to dla nas oszczędności w portfelu, ponieważ nie musimy już kupować wody w sklepach.

Dobry Wzór to jeden z najbardziej prestiżowych polskich konkursów projektowych. Od początku lat 90. organizowanych jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Podobnie jak w latach ubiegłych konkursowi towarzyszy wystawa pokazująca finalistów. W tym roku najciekawsze projekty będzie można oglądać od 25 października do 1 grudnia w siedzibie Instytutu przy ulicy Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

www.franke.pl/ks

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Ta bateria to „Dobry Wzór”
Ta bateria to „Dobry Wzór”
Ta bateria to „Dobry Wzór”
Ta bateria to „Dobry Wzór”

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony