ReklamaSchelling
Würth zaprasza do sklepu w Gdańsku. Będą pokazy i prezenty

Wurth

Już 9 maja w Gdańsku firma Würth Polska organizuje dzień otwarty. Na klientów czekają promocje, merytoryczne szkolenia i prezentacje przygotowane przez ekspertów.

Dzień otwarty w sklepie Würth Polska w Gdańsku to przede wszystkim prezentacje specjalistycznych produktów dedykowanych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.

– Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. W tym roku w Gdańsku spotykamy się 9 maja. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Goście, którzy pojawią się tego dnia w gdańskim sklepie, będą mogli przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Dla zainteresowanych odbędą się również pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów.

Będzie można także zapoznać się z ofertą membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Odbędzie się również prezentacja zupełnie nowych ceramicznych materiałów ściernych.

Zadowoleni będą również fani motoryzacji. Będą mieli okazję zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy.

Także coś dla mechaników. W gdańskim sklepie zostanie zaprezentowana zabudowa warsztatu mobilnego Würth. Jak działa chemia techniczna marki Würth? Będzie to można sprawdzić na spotkaniu w ramach projektu „Doświadczalni Würth”. Jeśli zdecydujemy się na zakupy w sklepie czeka na nas miła niespodzianka. Do każdego zakupu przewidziana jest nagroda rzeczowa.

- W trakcie dnia otwartego w sklepie Würth Polska w Gdańsku nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomogą w zakupach — mówi Alicja Rippel. — Na wydarzenie gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą – podsumowuje Alicja Rippel.

Dzień otwarty Würth Polska w Gdańsku (ul. Załogowa 2-6) odbędzie się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.wurth.pl
 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony