ReklamaSchattdecor baner A1 targi
Zapraszamy na RoadShow TopSolution 2019

TopSolution Integracje

Technologia w dzisiejszych czasach rozwijana jest bardzo szybko. Nadążenie za niektórymi nowościami oraz poznanie oprogramowania nie rzadko wymaga poświęcenia naprawdę dużej ilości czasu. Z takiego faktu zdaje sobie sprawę firma TopSolution, która w tym roku po raz pierwszy zorganizowała cykl szkoleń po nazwą RoadShow TopSolution 2019.

Oprogramowanie CAD/CAM umożliwiające projektowanie oraz produkcje, choćby najprostsze zawsze wymaga uwagi oraz czasu użytkownika aby w pełni poznać jego wszelkie możliwość. Oprócz samej nauki systemu, bardzo często należy poświęcić jeszcze dodatkowy czas na naukę nowości. Te producenci oprogramowania starają się wypuszczać jak najczęściej. Biorąc pod uwagę, że technolog firmy meblarskiej, bardzo rzadko posiada czas na ciągłe śledzenie nowości, a także ich naukę oraz wprowadzenie ich w produkcji, co nie rzadko mogłoby wpłynąć znacząco na szybkość pracy zakładu TopSolution postanowiło rozwiązać ten problem.

Firma TopSolution Integracje to oficjalny dystrybutor oprogramowanie TopSolid Wood w naszym kraju. To system CAD/CAM, który jest cenionym i bardzo lubianym rozwiązaniem przez przemysł meblarski. Główna cechą TopSolid Wood jest możliwość w pełni parametrycznego modelowania w środowisku 3D dowolnych kształtów. Oprogramowanie wykorzystywane jest do produkcji mebli twardych, tapicerowanych, drzwi, okien, schodów i wielu innych elementów codziennego użytku.

W tym roku do rąk użytkowników trafiła wersja oprogramowania TopSolid Wood 6.20, która wprowadza wiele nowości. To między innymi z tego powodu TopSolution zorganizowało objazdowy cykl szkoleń pod nazwą RoadShow TopSolution 2019. W trakcie nich wszyscy chętni poznania TopSolid Wood mogą zapoznać się na żywo ze wszelkimi nowościami jakie wprowadza rozwiązanie oznaczone numerem 6.20 ale również zapoznać się z oprogramowaniem od jego podstaw. Dla osób, które już miały do czynienia z systemem przewidziane zostały szkolenia zawansowane, gdzie na skomplikowanych przykładach demonstrowane są ciekawostki oraz tajniki oprogramowania.

RoadShow TopSolution 2019 do tej pory odbyło się w dwóch lokalizacjach: w Elbląskim Parku Technologicznym oraz w Warszawie. Oba eventy zgromadziły już ponad 100 osób. Na tym jednak nie koniec. Już w najbliższym czasie szykowane są kolejne dwa przystanki. Wraz ze współpracą z firmą InfoTEC – jednego z najpopularniejszych producentów maszyn CNC w Polsce – RoadShow zawita do siedziby tej firmy w miejscowości Nekla k. Poznania w dniach 6-7 czerwca 2019 . Kolejny przystanek to Wrocław, gdzie trenerzy spotkają się z uczestnikami w siebie jednego z największych producentów akcesoriów meblowych firmy Hafele – 27-28 czerwiec.

Wszelkie informacje na temat RoadShow TopSolution 2019 można uzyskać na stornie internetowej firmy pod adresem – www.tsintegracje.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony