ReklamaPollmeier - baner A1
Cargo ciągle w modzie. Tak możemy urządzić kuchnię

Sige

Wyróżniający włoski design gwarantuje najwyższą jakość estetyczną, a użyte do produkcji surowce wysoką sprawność użytkową. Zobaczcie jak wyglądają i działają carga firmy Sige.

Cargo, to obok szuflad pełnego wysuwu, oznaka nowoczesnych mebli kuchennych, które spełniają wszystkie oczekiwania współczesnego użytkownika w zakresie zarówno wzornictwa, jak i ergonomii czy wygody w utrzymaniu porządku.

Firma Amix posiada cztery modele cargo o różnej wielkości oraz mechanizm dociągu do cargo typu nerka.

Cargo mini

Cargo mini dedykowane są do szafek o szerokości 150, 200, 300 lub 400 mm. Montowane do dna szafki lub jej prawego boku z możliwością zainstalowania tam frontu meblowego. Wszystkie wersje modelu mini wyposażone są również w prowadnice kulkowe z systemem pełnego wysuwu. Także z cichym domykaniem.

Maxi czyli 8 koszy

Kolejną opcją jest cargo wysokie maksi do szafki o szerokości 150 mm wyposażone w prowadnice z cichym domykaniem. Jest to komplet dwóch cargo midi o wysokości 850 mm z możliwością zamocowania frontu meblowego. Cargo wyposażone jest aż w osiem koszy, które są przystosowane do przechowywania kartonów z napojami, słoików czy puszek. Natomiast dwa poziomy wyposażone są w przegrody na butelki.

Funkcjonalne jak nerka

Cargo typu nerka to system do zagospodarowania przestrzeni dolnych szafek narożnych. Półki systemu wysuwają się niezależnie, co w znacznym stopniu poprawia ich funkcjonalność oraz ułatwia dostęp do wszystkich zgromadzonych produktów.

Urządzenie to przeznaczone jest do szafek o szerokości 900,1000 lub 1200 mm z frontem na zawiasach. Maksymalne obciążenie systemu to 20 kg na jeden poziom. Można je regulować na wysokość w zakresie 650-750 mm.

O jego walorach świadczy także mechanizm dociągu. Zapewnia on bezgłośne wysuwanie oraz miękkie domykanie.

Model oferowany przez Amix ma kolor biały, a jego relingi są chromowane.  

www.amix.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Cargo ciągle w modzie. Tak możemy urządzić kuchnię
Cargo ciągle w modzie. Tak możemy urządzić kuchnię
Cargo ciągle w modzie. Tak możemy urządzić kuchnię
Cargo ciągle w modzie. Tak możemy urządzić kuchnię

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony