ReklamaFirmax (VBH) A1

akcesoria i komponenty

Dzięki ABRO łóżko otworzy się lekko i cicho

Dzięki ABRO łóżko otworzy się lekko i cicho

Warszawska firma Abro dostarcza na rynek szeroką gamę systemów podnośnikowych do łóżek, dzięki którym możemy je prosto i łatwo wkomponować w zabudowę meblową. Ma to szczególne znaczenie jeśli dysponujemy niewielką powierzchnią mieszkalną lub nie chcemy aby łóżko zajmowało nam miejsce w sypialni.

Jeżeli posiadamy niewielką przestrzeń mieszkalną lub nie chcemy zajmować powierzchni sypialni łóżkiem – może to również mieć znaczenie w pokojach naszych dzieci – warto zainteresować się łóżkami chowanymi w zabudowie meblowej. Tu należy zwrócić uwagę na systemy odpowiadające za pracę urządzenia do bezproblemowego chowania i rozkładania łóżka. Wszak będziemy to robili dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Firma Abro dostarcza szeroki wybór okuć umożliwiających montaż poziomy lub pionowy łóżka chowanego w szafie. Jest to niezastąpione rozwiązanie do małych przestrzeni, a także tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe łóżko, także w hotelach lub akademikach. 

Abro posiada w swoim asortymencie doskonałej jakości podnośniki do łóżek pionowych oraz poziomych, które umożliwiają łatwe i szybkie zainstalowanie ich w zabudowie meblowej. Podnośniki te pracują cicho i lekko, dzięki czemu rozłożenie i schowanie łóżka nie będzie sprawiało żadnego problemu.

Na szczególną uwagę zasługują gazowe podnośniki do zabudowy poziomej i pionowej (modele M 600 i M 700), które stanowią nowość w kolekcji Abro. Urządzenia posiadają specjalne siłowniki, które pozwalają na otwieranie i zamykanie łóżka praktycznie bez użycia naszej siły. Model M 600 i M 700 ma dwa siłowniki o sile dopasowanej do wagi części podnoszonej łóżka od 300 do 2000 N. które wspomagają podnoszenie zestawu o wadze do 120 kg.

Dzięki podnośnikom sprężynowym Abro mamy możliwość skonfigurowania naszego miejsca do spania z obciążeniem dynamicznym od 70 kg do 140 kg (waga części ruchomej łóżka), a obciążeniem statycznym nawet do 300 kg. Podnośniki, które nie są wyposażone w systemy gazowe, posiadają wewnętrzne sprężyny oraz śrubę, która umożliwia ich regulację. To zaś odpowiada za dopasowanie odpowiedniej siły do otwierania i zamykania łóżka.

Abro produkuje modele przeznaczone zarówno do pojedynczych, jak i podwójnych łóżek ściennych. Wszystkie podnośniki są wykończone na kolor biały.

Oprócz systemów do łóżek Abro oferuje także całkowicie niewidoczne systemy prostowania frontów drzwi i paneli, które mogą być zakryte wybranym materiałem, na przykład: cienkim laminatem, HDF lub fornirem. Znajdują one zastosowanie do drzwi wewnętrznych oraz wszędzie tam, gdzie element jest widoczny z dwóch stron. Tego typu rozwiązań nie znajdziemy u innych dostawców w Polsce.

Wśród nowych propozycji w ofercie warto zwrócić uwagę na system prostowania w profilu aluminiowym. Model ten pozwala na montaż bez frezowania drzwi, dzięki czemu można go zamontować także na już osadzonych drzwiach.

Wszystkie przedstawione produkty, a także wiele innych, można zakupić przez firmowy sklep internetowy www.abro.pl.

Abro Akcesoria Meblowe jest firmą dystrybucyjną, działająca w branży meblowej od ponad 20 lat. Specjalizuje się w dostawach wysokiej jakości akcesoriów meblowych w przystępnych cenach. Współpracuje z wieloma polskimi producentami tej branży a także importuje wybrane asortymenty tej branży od firm europejskich jak i Dalekiego Wschodu. Dostarcza wyroby do fabryk meblowych, jak również do odbiorców hurtowych i lokalnych przedsiębiorstw handlowych.

ABRO
ul. Jana Olbrachta 39
01-102 Warszawa
tel. 22 670 15 15 
e-mail: abro@abro.pl
www.abro.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony